Esencje Morskie – Zestaw 1

Esencje morskie

1. Australian Sea Horse; color - bluish turquoise

Australijski Konik Morski; kolor niebieskawo-turkusowy

Umożliwia docenienie szlachetnego, troskliwego ducha w innyc - może być także pomocny we wzmacnianiu naszej zdolności do odnoszenia się do zwierząt, w szczególności koni. Może przywrócić równowagę w związkach, w których jedna ze stron jest dominująca, bądź podporządkowana. Pomaga znaleźć jasność w związkach opartych na zależności lub współzależności (zwłaszcza finansowej). Wspiera "równowagę sił" w różnorodnych relacjach i wspomaga w dążeniu do rozluźnienia więzów niechcianych i niewłaściwych powiązań.

2. Barrel Sponge; color - turquoise blue/indigo

Gąbka Beczkowata; kolor turkusowo-niebieski/indygo

Esencja, która ma potencjał rozjaśniania i wzmacniania duchowości. Może wpływać na zmniejszenie skutków działań negatywnych myśli między ludźmi, poprawiając stosunki z tymi, którzy wyrażają się w sposób negatywny; esencja ochronna.

3. Gossamer Parasol; color - mid turquoise

Średni turkus

Wzmacnia komunikację, ułatwia kontakty i przepływy energii na poziomie serca z innymi ludźmi, wyostrza percepcję wizualną świata. Zachęca do dzielenia się doświadczeniem. Wzmacnia potencjał do otwierania się, aby móc wnieść do naszego ciała emocjonalnego pozytywne wyrażanie siebie.

4. Nautilus; colo r-aquamarine

Łodzik; kolor - akwamaryna (bladoniebieski)

Może wyostrzyć umiejętność kontaktowania z naszym wewnętrznym głosem, wznosząc naszą świadomość na otwarcie się na większe Światło wewnątrz nas. Ułatwia postrzeganie, usłyszenie ?ciągłego, cichego głosu wewnątrz nas?.

5. Sea Cucumber; color - white pink

Ogórek Morski; kolor - biało-różowy

Pomaga w bliskich związkach, które są zablokowane przez dawne urazy lub nieporozumienia. Może pomóc rozpuścić blokady i wspierać troskliwą komunikację. Wspomaga w mówieniu o tematach, o które trudno jest nam poruszyć.

6. Sea Dandelion; color - bluish indigo

dosł. Morski Mlecz; kolor - niebieskawy indygo

Może wspomagać w dostrojeniu się do innych poprzez rozwianie niepokojów i napięć, które utrudniają bliskość. Może pomóc otworzyć się na troskę i ciepło, stymulując współczucie w związkach.

7. Sea Fan; color - coral

Wiatrak Morski; kolor - koralowy

Może przynieść ulgę w silnej złości, rozgoryczeniu lub frustracji, kiedy mamy ochotę wyładować się na kimś. Otwiera dostęp do spokoju, przynosząc w krytycznych momentach mądrość. Może także pomóc nam jaśniej zobaczyć samego siebie

8. Sea Pen; color - mid pink

Ołówek Morski; kolor - średni różowy

Pobudza wdzięczność i docenianie. Wzmacnia ciepło, uprzejmość i troszczenie się o innych. Może być nazywana "esencją wdzięczności".

9. Sea Tulip; color - bluish turquoise

Tulipan Morski; kolor - niebieskawo-turkusowy

Może złagodzić gorzkie i potencjalnie toksyczne związki z ludźmi, pochodzące z konfliktów lub przeszłych trudności. Działa prawdopodobnie na oczyszczanie emocji, sprawiając, że jest się bardziej pozytywnym, kochającym i zwracającym uwagę na innych.

10. Spiny Lobster; color - mid olive green

Homar; kolor - średni oliwkowo-zielony

Może uwolnić nas od strachu przed jakąś osobą lub grupą osób, poprzez pomoc w dostrzeżeniu właściwych proporcji rzeczy i wyostrzenie zmysłów. Wzmacnia odwagę, umożliwiając zaprzyjaźnienie się z adwersarzami. Może pomóc nam wznieść się ponad wszystko, co ogranicza nasz związek.

11. Common Tropical Octopus; color orangery gold

Ośmiornica Tropikalna; kolor - pomarańczowo-złoty

Esencja ta może zwiększyć zaradność i elastyczność oraz zmniejszyć nasze uzależnienie się od innych w rzeczach, które możemy zrobić dla siebie. Ma potencjał do zwiększenia naszej motywacji, aby załatwiać swoje sprawy. Doskonała w pracy, ponieważ może dostroić nas otwierając dostęp do większych zasobów.

12. Horseshoe Crab; color - deep bluish pink

Skrzypłocz; kolor - głęboki niebieskawo-różowy

To esencja społeczna, przeznaczona dla sytuacji grupowych, pomagająca sprowadzić pozytywne emocje: miłość, pokój i współpracę. Doskonale harmonizuje jakiekolwiek interpersonalne konflikty czy grupową wrogość. Pomaga wyzbyć się uprzedzeń.

13. Harlequin Shrimp; color - lemon yellow

dosł. Krewetka Arlekinowa; kolor - cytrynowo-żółty

Przywraca równowagę , pomocna w radzeniu sobie z emocjami, w szczególności gdy mamy do czynienia z obsesjami. Wspiera dobry humor, lekkość, elastyczność myślenia i obiektywizm. Może przywrócić harmonię społeczną, przynosząc uczucie obopólnej pomyślności. Może pomóc powrócić do równowagi kiedy czujemy skonsternowani.

14. Cassiopea Andromeda; color - mid blue

Pewien rodzaj meduzy; kolor - średni niebieski

Zapewnia pomoc w odprężeniu umysłu, przydatna esencja , kiedy musimy sobie coś odpuścić. Pomaga docenić wzajemny związek wszelkiego istnienia, i dostroić się do JEDNOŚCI. Może działać harmonizująco na umysł, otwierając serce na jedność.

Aura - Soma nie prowadzi więcej sprzedaży essencji morskich i motylkowych. Zamówienie można dokonać na stronie internetowej www.eriksessences.com.

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
29 września 2018 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Serapis Bey
B54 Serapis Bey

MAHA CHOHAN
Q13 MAHA CHOHAN

SZMARAGDOWY
P10 SZMARAGDOWY