Esencje Morskie – Zestaw 2

Esencje morskie

15. Dolphin; color - aquamarine

Delfin; kolor - akwamaryna

Esencja dostrajająca do konkretnego delfina, jest to energia kobieca, mogąca wnosić wesołość i spójność, lecz głównie lekkość i troskę o innych. Ważna energia, mogąca mieszać i integrować wiele energii morskich z innymi.

16. Pilot Whale; color - deep blue

Grindwal; kolor - głęboki niebieski

Energia dostrajająca do konkretnego grindwala, jest to męski odpowiedni Dolphin Essence (15). Może wnieść wartości takie jak siła i mądrość, mająca korzenie w przeszłości. Jest to ważna energia, mogąca mieszać i integrować wiele energii morskich z innymi Esencjami Morskimi i Motylkowymi. Jest przewodnikiem w procesie wewnętrznej nauki, oferując nam skupienie i klarowność.

17. Vampire Squid; color - deep olive green

Wampirzyca; kolor - głeboki oliwkowo-zielony

Esencja głęboko działająca na skrywany strach przed bólem, torturami, traumami i niepewnością. Może wspomóc łagodzenie strachu, lecz najlepiej działa na głęboki strach, mający źródło w rzeczywistych, traumatycznych doświadczeniach w przeszłości. Jest to esencja ziemska, mogąca wspomóc harmonizację linii Ley (linie geopatyczne tworzące sieć na kuli ziemskiej).

18. Common Sea Urchin; color - warm olive green

Jeżowiec; kolor- ciepły oliwkowo-zielony

Esencja ochraniająca uczucia i serce, abyśmy nie absorbowali strachów i złych emocji. Może wzmocnić nas emocjonalnie, dając uczucie pewności, jednocześnie ochraniając nasze wrażliwe uczucia tak, abyśmy mogli zgłębiać bliskie związki bez strachu.

19. Dawson Sunfish; color - yellow gold

Ryba z rodziny samogłowatych; kolor - żółto-złoty

Esencja relaksująca i wznosząca duchowo, która pomaga wnieść do naszego życia ciepło, kolor, słońce i miłość. Pomaga w rozwiązywaniu napięć oraz wnosi ciepło i rozluźnienie do całości naszej istoty . Może pomóc pobudzić twórcze wyrażanie się w muzyce i sztuce.

20. Spiny Scallop; color - purple

Przegrzebek; kolor - purpurowy

Esencja pomagająca wnieść przejrzystość i klarowność zarówno do umysłu, jaki i zdolności widzenia. Pomaga rozjaśnić zamieszanie uczuciowe, wnosząc światło i jasność do każdej sytuacji. Może przynieść moc światła zarówno dla wzroku jak i dla i umysłu. Wskutek tego, często może być pomocna, w rozwiązaniu wielu problemów poprzez skupienie i jasność umysłu.

21. Gigant Sea Spider; color - reddish orange

Pająk Morski; kolor - czerwonawy pomarańcz

Może pomóc nam stawić czoła trudnym ludziom, którzy zwykle dominują nas i sprawiają, że czujemy się zastraszeni. W ten sposób może wzmocnić poczucie własnej wartości tak, że będziemy mogli stawić czoła przytłaczającym nas osobom oraz trudnościom w przyszłości, i w ten sposób przezwyciężyć problemy.

22. Sea Lilly; color - lilac

Lilia Morska; kolor - liliowy

Jest to piękna esencja, która może otworzyć naszą świadomość na prawdziwe piękno i płynący rytm życia. Może to być esencja, która nas wzniesie, może nas otworzyć na Boskie piękno natury i nas samych. Esencja otwierająca na prawdziwe piękno.

23. Crown of Thorns Starfish; color - violet

Rozgwiazda "Korona Cierniowa"; kolor - fioletowy

Pomaga na głębokie pokłady bólu skrywane w naszym wnętrzu, z których możemy nie zdawać sobie nawet sprawy, lub z którymi nie możemy sobie poradzić. Esencja ta może wywołać uwolnienie bólu, często z przeszłości, w ten sposób wyswobadzając nas.

24. Common Cuttlefish; color - turquoise

Mątwa; kolor - turkusowy

Esencja wzmacniająca związki, pomagająca nam się dostroić i wniknąć znacznie głębiej, aby przezwyciężyć blokady, które uniemożliwiają bliskość. Szczególnie wskazana dla partnerów, którzy mogą się otworzyć na siebie nawzajem w sposób zrelaksowany i harmonijny.

25. Giant Clam; color - bright lime green

Małż; kolor - jasny limonkowo-zielony

Esencja szczególnie przydatna w odżywianiu; Giant Clam może zharmonizować i dostroić naszą świadomość do natury rzeczy, które przyjmujemy do wnętrza siebie. Możemy uzyskać znacznie większą świadomość odżywiania, będąc naturalnie przyciąganym przez pożywienie i napoje bogate w energię pranę, zaś odrzucać nas będą produkty toksyczne lub o niskiej energii.

26. Blue See Squirt; color - deep blue

Osłonica Niebieska; kolor - głęboki niebieski

Esencja o działaniu głęboko uspokajającym i przywracającym jakość, przydatna osobom, które znalazły się w napiętych sytuacjach. Może przynieść umysłowi spokój, zaufanie i równowagę oraz przywrócić spokój duchowy.

27. Flame Scallop; color - orangey red

Przegrzebek Ognisty; kolor - pomarańczowawy czerwony

Esencja harmonizująca i rewitalizująca, która oferuje ciepło i płynność. Może przynieść ulgę w dyskomforcie i napięciu, przynosząc harmonię całemu ciału - podlega elementowi Ognia.

28. Sea Apple; color - pale turquoise

Jabłko Morskie - blady turkusowy

Esencja "sieciowa", która pomaga nam połączyć się z wszystkimi poziomami życia i energii w pełnym skupieniu psychicznym. Przynosi nam jasność i harmonię.

Aura - Soma nie prowadzi więcej sprzedaży essencji morskich i motylkowych. Zamówienie można dokonać na stronie internetowej www.eriksessences.com.

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
29 września 2018 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Bezwarunkowa Miłość
B81 Bezwarunkowa Miłość

LAO TSU I KWAN YIN
Q11 LAO TSU I KWAN YIN

KRÓLEWSKI GRANATOWY
P13 KRÓLEWSKI GRANATOWY