Esencje Morskie – Zestaw 3

Esencje morskie

29. Leafy Sea Dragon; color - deep pinkish violet

Pławikonik Australijski; kolor - głęboki różowawo fioletowy

Oznacza indywidualność i wolność bycia sobą, w miarę możliwości uwalniając Duszę z wcześniejszych manipulacji, przynosząc jednocześnie wyzwolenie i odwagę, aby być w pełni sobą.

30. Weedy Sea Dragon; color - orange

rodzaj konika morskiego, dosł. Cherlawy Smok Morski; kolor - pomarańczowy

Może pomóc nam pozostać sobą w wielu sytuacjach poprzez oczyszczanie i wzmacnianie. Esencja wzmacniająca, pomagająca w pełni manifestować naszą siłę i osobowość, a więc czyniąca nas mniej podatnymi na dominację lub manipulację.

31. Paua Shell; color - royal blue

Muszla Pau; kolor - królewski niebieski

Esencja wzmacniająca połączenie ze światem fizycznym, mogąca poprawić nasze zdolności wykorzystywane w pracy. Może wpłynąć wzmacniająco na wrażliwe, subtelne ciała fizyczne.

32. Snakelocks Anemone; color - mid pinkish coral

Ukwiał; kolor - średni różowawo-koralowy

Wnosi harmonię do aktywności społecznej. Esencja ta pomaga manifestować pokój i harmonię w związkach. Pozwala nam iść na konieczne kompromisy w sytuacjach społecznych, nie tracąc jednocześnie naszej indywidualności i wolności.

33. Arafura File Snake; color - deep indigo

Wąż Morski Arafura; kolor - głęboki indygo

Może wzmocnić połączenie z umysłem, koordynację duchową i reakcję na nagłe wyzwania, a także jasność, umiejętność podejmowania decyzji i jasne ustalanie priorytetów w skomplikowanych, wieloczynnikowych sytuacjach i wyzwaniach.

34. Viperfish; color - warm olive green

Ryba Głębinowa z rodziny wężowatych; kolor - ciepły oliwkowo-zielony

Pomaga w łagodzeniu potwornych strachów i przerażenia. Może usnąć blizny po traumach, przynosząc ulgę i dostarczając troski. Pozwala nam na aktywne przezwyciężenie tych trudności w sposób mądry i harmonijny.

35. Blackbelly Dragonfish; color - pale gold

Ryba głębinowa z rodziny wężowatych; kolor - blady złoty

Pomaga w znalezieniu odwagi, natchnienia i umiejętności przewodzenia innym, wzmagając w nas akceptację takimi, jakimi jesteśmy. W ten sposób możemy stać się inspiracją i siłą zarówno dla nas samych, jak i dla innych. Esencja ta może dostarczyć silnej, motywującej energii do stawienia czoła naszym demonom i świecenia własnym światłem.

36. Gulper Eel; color - pale royal blue

Połykacz; kolor - blady królewski błekit

Może przywrócić poczucie dobrobytu duchowego po byciu wykorzystanym przez kogoś, lub po traumatycznych przeżyciach. Wskazana dla tych, którzy zostali brutalnie wykorzystani. Może przynieść pokój i całkowite odnowienie uczucia duchowego szczęścia.

37. Grenadier; color - pale olive-greenish gold

Kolor - jasny oliwkowo-zielono-złoty

Pomaga znaleźć odwagę do stawienia czoła wyzwaniom i problemom z głębokich pokładów wewnątrz nas, przynosząc jasność świadomości, która może wspomóc nas w rozwiązywaniu trudnych zagadnień.

38. Stick Polyps - łac. Acrozoanthus; color - warm olive

dosł. polip patyczkowaty; kolor - ciepły oliwkowy

Może powodować odbudowanie zaufania i zdolności komunikacji po byciu wykorzystanym, co samo w sobie jest niezwykle trudne. Esencja ta ma jednak potencjał rozpuszczania łez i otwierania serca, pomagając nam na uwolnienie napięcia w splocie słonecznym, abyśmy mogli połączyć się ze złotym obszarem wewnątrz nas. Może przynieść mądrość i bystrość umysłu.

39. Flatworm; color - mid pinkish gold

Płaziniec; kolor - średni różowo-złoty

Może pomóc odbudować bliskie związki po ciężkich emocjonalnych przeżyciach. Pomaga nam przezwyciężyć szok, rozpacz i złość, aby powrócić do równowagi, czyniąc to bardzo spokojnie, przez co uczy nas utrzymać siłę i stabilność w kryzysach wszelkiego typu.

40. Head Shield Nudibranch; color - pale lemon

Ślimak Morski Nagoskrzelny; kolor - blady cytrynowy

Esencja ta posiada potencjał wzmacniania interakcji rodzinnych, wnosi jasność do związków, większy obiektywizm, oraz stwarza większą jasność odnośnie procesów uczuciowych i myślowych. Może to spowodować większą świadomość uczuć drugiej osoby, większą wrażliwość, szacunek i rozwagę.

41. Lister's Conch; color - pale Violet

Rodzaj muszli; kolor - blady fiolet

Komunikacja dostrojona do aniołów. Esencja ta, niczym kamerton pomaga nam rezonować z Aniołami na wielu poziomach, takich jak: wzrok, dotyk, węch, słuch itp., jednocześnie pozostając uziemionym i będąc w harmonii ze światem fizycznym.

42. Marbled Chiton; color - pale indigo

Rodzaj mięczaka morskiego - blady indygo

Wyjątkowa Esencja Morska, podnosząca częstotliwość naszej świadomości. Pomaga w czystszym i silniejszym postrzeganiu oraz w bardziej delikatnym i oczyszczonym myśleniu, dzięki czemu stajemy się mniej skłonni do osądzania i bardziej ogarniający wszelkie aspekty rzeczy i spraw w naszej świadomości i uczuciach.

Aura - Soma nie prowadzi więcej sprzedaży essencji morskich i motylkowych. Zamówienie można dokonać na stronie internetowej www.eriksessences.com.

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
29 września 2018 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Pokój w Nowej Erze
B12 Pokój w Nowej Erze

ORION I ANGELIKA
Q9 ORION I ANGELIKA

ŻÓŁTY
P08 ŻÓŁTY