ESENCJE MORSKIE

Esencje Morskie mają na celu uzdrowienie naszych związków oraz harmonizację negatywnych pól energetycznych, które przeszkadzają dobremu funkcjonowaniu, wyrażaniu się i komunikacji z innymi.

Esencje morskie

Sporządzone są w roztworze wodnym, utrwalonym w alkoholu. Alkohol stabilizuje energię w wodzie, pomagając niejako tą energię utrzymać.

Esencje Morskie skupiają się na transformacji pól energetycznych pomiędzy ludźmi, a także w ich związkach. Mogą działać bardzo efektywnie nakładane bezpośrednio na punkty czakr lub median na skórze, wkropione do kąpieli, aerozoli, olejków, kremów i balsamów.

Można ich używać kropiąc kilka kropel na kryształy lub w jakikolwiek inny sposób, jaki podpowiada nam intuicja. Przeznaczone są wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Esencje Morskie – Zestaw 1

Jest to pierwszy z zestawów, składający się z 14 Esencji Morskich, reprezentujący początek procesu połączenia się z „Morskimi Dewami”. Efekty działania tych esencji mogą pomóc nam uporać się z najbardziej podstawowymi i najczęściej spotykanymi problemami w związkach międzyludzkich. Mają one bezpośrednie odniesienie do różnych, zamieszkujących morza i oceany stworzeń, posiadających charakterystyczne właściwości, które poznajemy dzięki ich zastosowaniu.

Dla przykładu: Barrel Sponge (tłum. gąbka beczkowata) jest jedną z wielu odmian gąbki występujących w oceanach na kuli ziemskiej. Jej nazwa pozwala nam zrozumieć zastosowanie. Beczka coś „obejmuje”, stąd esencja ta może służyć jako ochrona obszaru wokół nas. Z kolei „Nautilus” (tłum. łodzik – rodzaj mięczaka morskiego) jest wyjątkowym stworzeniem morskim. Jego spiralna forma kojarzy się z uchem, lub z nerkami, stąd esencja odnosi się do funkcji słuchania, prawdopodobnie zwiększając zdolności do umiejętności uważnego słuchania.

Te energetycznie esencje są pierwszą sekwencją Esencji Morskich, stanowiąc wspaniały wstęp. Mogą w widoczny sposób ulepszać związki, pomagając nam wzrastać w pomyślności i ułatwiając wprowadzenie pozytywnych aspektów do naszego wnętrza.

[ więcej ]

Esencje Morskie – Zestaw 2

Jest to drugi zestaw kolejnych 14 Esencjach Morskich. Były one stworzone, udoskonalane i testowane w latach 1998-2000. Są wspaniałym darem mórz i oceanów dla ludzkości, wnoszącym wiele nowych, ekscytujących aspektów.

Esencje te zwierają dwie nowe, zupełnie innego rodzaju substancje są to:
Pilot Whale „Sei Miyo” oraz Double Dolphin „Sina and Ruwa”, które są Esencjami Dostrojenia Duszy do BYTU pojedynczego wieloryba i delfina. Wnoszą one nowy, ważny aspekt do rodziny Esencji Morskich i Motyli, mogący harmonizować działanie wszystkich pozostałych esencji.

[ więcej ]

Esencje Morskie – Zestaw 3

Zestaw nr 3 jest kontynuacją dwóch pierwszych zestawów, kończąc zarazem sekwencję Esencji Morskich. Są one pięknym, unikalnym darem morza, przynosząc pomoc w realizacji najgłębszych potrzeb w związkach.

Zestaw nr 3 zawiera najbardziej interesujące spośród wszystkich Esencji Morskich, stworzenia żyjące w największych głębinach, takie jak „Grenadier”, „Viperfish”(ryba głębinowa z rodziny wężowatych), „Gulper Eel”(Połykacz) itp. – mają one możliwość rozjaśnienia niektórych z naszych najgłębszych problemów i związków.

Istnieją także maleńkie stworzonka, żyjące na rafach, jak np. „Head Shield Nudibranch” (Ślimak morski nagoskrzelny), „Flatworm” (Płaziniec), „Stick Polyps” (łac. Acrozoanthus) i inne. Mogą sobie one w cudowny sposób poradzić z niektórymi „najwyższymi” i “najniższymi” aspektami ludzkiego doświadczenia. Są one narzędziami pomocnymi w przypadku największych wyzwań.

[ więcej ]

Warsztaty Aura-Soma
29 września 2018 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Pierwsza pomoc fizyczna
B1 Pierwsza pomoc fizyczna

ORION I ANGELIKA
Q9 ORION I ANGELIKA

OLIWKOWY
P09 OLIWKOWY