Esencje Motyli – Zestaw 2

Esencje motyli

29. Sinningia Rommala - Pale Golden Yellow

kolor złoto-żółty

Usunięcie frustracji. Dzięki rozpuszczeniu mentalnych frustracji i irytacji, może być osiągnięta głęboka harmonia w świadomym umyśle.

30. Sissinka Soseino - Silver

kolor srebrny

Pomaga osiągnąć jasność świadomości co przyczynia się do osiągnięcia percepcji zdolnej do prawdziwego rozróżniania. Rozpuszcza iluzje, wnosi skupienie i elastyczność do naszego myślenia.

31. Tyian Riyalla - Lila

kolor liliowy

Posiada potencjał obudzenia prawdziwej troski w związkach, dzięki skupionej uwadze. Nasze zmysły i postrzeganie świata zostaje oczyszczone i wzmocnione. Pozwala dostrzegać otaczające piękno.

32. Mikia Kilhima - Pale Turquoise

kolor jasno-turkusowy

Daje możliwość dostrojenia umysłu do jakości naszej duszy. Może dostroić nas również do częstotliwości komunikacji z duchem, co ułatwia pracę z wieloma poziomami naszej istoty.

33. Rialiki Niniwa - Blue

kolor niebieski

Może zapewnić nam poczucie wolności i rozwój wszystkich możliwości. Esencja która posiada potencjał nowego początku, wzmacniający świadomość, dzięki czemu może ona dostrzec wiele nowych możliwości w życiu.

34. Tikia Solaria - Deep Indigo

kolor głęboki indygo

Może dać początek całkowicie nowemu sposobowi myślenia, wprowadza nowe, pozytywne wzorce świadomości.

35. Winia Ririaka - Deep Coral

kolor głęboki koral

Wnosi harmonię do umysłu mentalnego. Szczególnie wpływa na poziom psychiki odnoszącej się do stosunków społecznych. Dzień po dniu przynosi coraz większą harmonię i miłość, co poprawia naszą prace, życie rodzinne, przyjaźnie itp.

36. Sinhema Takia - Rose Pink

kolor różano-różowy

Sprowadza kobiecą godność i piękno. Esencja silnie wspierająca naszą żeńską energię.

37. Isiaki Rillika - Warm Olive

kolor ciepły-oliwkowy

Wnosi świadomą empatię połączoną z mądrością i współczuciem w działaniu. Rozwija świadomość, która potrafi pogodzić różnice.

38. Rillenka Mamaka - Pale Indigo

kolor jasne indygo

Poszerza percepcję świata i daje możliwość połączenia się z poczuciem jedności w naszej świadomości.

39. Winnolia Vinmala - Pink

kolor różowy

Wnosi większą jasność w kwestii związków. Pomaga funkcjonować w związkach w lepszy, jaśniejszy i bardziej efektywny sposób.

40. Sisia Kikala - Deep Blue Violet

kolor głęboki niebiesko-fioletowy

Otwiera drzwi do wewnętrznego świata i poprawia zdolność badania własnego podświadomego umysłu. Właściwa do medytacji i odnajdywania odpowiedzi na pytania w sobie samym.

41. Vivia Lasaka - Deep Yellow Gold

kolor głęboki żółto-złoty

Wskazuje na "słońce umysłu". Esencja, która posiada potencjał zwiększenia i zharmonizowania naszej świadomości, która wzmacnia kreatywność i mądrość.

42. Ristyia Tashisi - Deep Royal Blue

kolor głęboki królewski niebieski

Pomaga osiągnąć większą klarowność i koncentrację zwiększając zapał i wytrzymałość.

43. Sasia Shalanka - Pale Ornagey Red

kolor jasny pomarańczowo-czerwony

Posiada potencjał dokonania odnowy świadomości. Wnosi możliwość przetransportowania negatywnych wzorców z przeszłości i stworzenia na ich miejsce wzorców pozytywnych. Pomaga poradzić sobie ze złymi nawykami i zastąpić je właściwymi zachowaniami.

44. Xifia Kirrana - Deep Mid Blue

kolor głęboki średni niebieski

Wzmacnia ekspresję samego siebie. Równoważy prawą i lewą półkulę mózgu co może pomóc w problemach z komunikacją jakich doświadczają ludzie nieśmiali i nie mający poczucia bezpieczeństwa. Zwiększa pewność siebie.

45. Wianka Sossinka - Golden Coral

kolor złoto-koralowy

Pomaga uczynić nasz związek ze światem bardziej harmonijnym i w ten sposób wpływa na poprawę życia społecznego. Esencja ta pomaga we wszystkich rodzajach grupowej aktywności i współpracy z innymi ludźmi.

46. Yoninia Tirikra - Deep Azure Blue

kolor głęboki lazurowy błękit

Uzdrowiciel komunikacji. Przynosi wspaniałe energetyczne wsparcie kiedy związki się rozpadają i wymagają uzdrowienia. Odnawia dobre samopoczucie i wzajemną komunikację.

47. Tulka Zennekia - Pale Yellow Lemon

kolor jasny cytrynowo-żółty

Integracja odczuwania i myślenia połączona z jasnością. Daje możliwość jasnego postrzegania własnych myśli i uczuć odnośnie innych i zdolności ich zintegrowania.

48. Vonia Yinnoka - Deep Emerald Green

kolor głęboka szmaragdowa zieleń

Poprawia zdolność ekspresji naszego serca w stosunku do innych. Dodaje odwagi i zwiększa zdolność współbrzmienia energii naszego serca z sercami innych ludzi. Staje się to możliwe dzięki połączeni złotego i zielonego obszaru wewnątrz nas poprzez barwę żółtą i oliwkową.

49. Ishiani Rolia - Pinkish Violet

kolor różowy fiolet

Esencja , która może wytworzyć świadome współbrzmienie z naszym wewnętrznym „Duchem”, sprowadzając integrację. Może być źródłem głębokiego spokoju, naturalnego dobrego samopoczucia i pozytywnego stanu umysłu.

50. Positha Tisika - Deep Mid Turquoise

kolor głęboki średni turkus

Esencja, która może przynieść zainicjowanie kreatywności i doświadczenia.

51. Timika Sommolia - Green

kolor zielony

Esencja ta może przynieść światło, wolność i integrację z Duchem. Ważna energia z czasów Lemurii. Esencja ta pomaga aby nasz Duch czuł się wolny.

52. Mimika Sommala - Pale Azure Blue

kolor jasny lazurowy błękit

Może pomóc osiągnąć poprawę świadomości i postrzegania ruchu energii w otoczeniu zwiększając w ten sposób naszą wrażliwość i reakcje na innych, a także wymagania dotyczące otoczenia.

53. Reloa Hikimia - Gold

kolor złoty

Wprowadza harmonię pomiędzy wolą a umysłem, tak że nie ciągną one w różne strony, ale działają jako jedno. Może dostarczyć nam większej energii, która jest bardziej skupiona i harmonijna.

54. Cegia Giakala - Aquamarine

kolor niebieskawozielony

Pomaga otworzyć nasze serce na komunikacje przy zwiększonej świadomości, co odczuwają inni ludzie. Pomaga zjednoczyć uczucia, wolę i umysł tak aby działały razem w zintegrowany sposób.

55. Kimia Kelhira - Mid Indygo

kolor średnie indygo

Może spowodować emocjonalną odnowę wpływając w ten sposób do bardziej jasnego i klarownego myślenia.

56. Nikia Goagada - Magenta

kolor magenta

Połączenie umysłu z dźwiękiem OM. Esencja ta posiada potencjał wzniesienia naszej istoty i może dzięki temu procesowi przynieść uczucie uwolnienia się od ziemskich obciążeń.

Aura - Soma nie prowadzi więcej sprzedaży essencji morskich i motylkowych. Zamówienie można dokonać na stronie internetowej www.eriksessences.com.

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
29 września 2018 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Sofia
B32 Sofia

SAINT GERMAIN
Q7 SAINT GERMAIN

PURPUROWY
P15 PURPUROWY