Esencje Motyli – Zestaw 3

Esencje motyli

1. Xifa Vissisilion - Deep Purple/Magenta

kolor ciemnopurpurowy/magenta

Esencja, która znane jest tego, że posiada potencjał udzielenia natychmiastowego wsparcia, kiedy nagle powstaje taka potrzeba, na przykład w sytuacji szoku. Ma bardzo uspakajające, otaczające opieką i wspierające działanie w wielu przypadkach emocjonalnego, czy duchowego bólu.

2. Rono Simaron - Red

kolor czerwony

Ugruntowująca, ześrodkowująca i energetyzująca esencja sprowadzająca harmonię i dobre samopoczucie. Może zrodzić poczucie związku z Ziemią i jej mieszkańcami.

3. Nola Marillion - Orange

kolor pomarańczowy

Odświeżająca, rewitalizująca energia, która przywraca dynamiczne poczucie kierunku i zabawy. Może pomóc usunąć smutek i odnowić radość, poczucie kierunku i dążenia . Szczególnie przydatna w sytuacjach duchowego szoku.

4. Simi Parillion - Gold

kolor złoty

Esencja, która posiada potencjał, harmonizowania, równoważenia, wyjaśniania i wzbogacania poprzez połączenie się z „obfitością” znajdującą się we wszystkich rzeczach. Pomaga odkryć wewnątrz siebie Bohatera. Ułatwia dostęp do mądrości oraz polepsza jej przyswajanie.

5. Kana Yinarron - Coral

kolor koralowy

Esencja, która może zwiększyć zmysłowość i wzmocnić wyobraźnię. Pobudza zmysły upiększając wyrażanie Miłości i Twórczości. Zwiększa naszą zdolność współpracy i świadomość współzależności.

6. Suma Mimarillion - Yellow

kolor żółty

Może wnieść ciepło i „światło słońca” do naszych relacji z innymi. Esencję tą można określić jako podnoszącą, przynoszącą nowe poczucie witalności, radość i duchowe zadowolenie.

7. Kimi Pinirion - Pale Yellow

kolor żółty

Może przynieść zachwyt - prawdziwą lekkość i radość. Pomaga w artystycznych przedsięwzięciach, wzmacnia prawdziwą inspiracje i stymuluje intelekt.

8. Timi Mokariron - Rose Pink

kolor różano-różowy

Posiada potencjał silnej żeńskiej energii - może dostroić nas do uczuć troszczenia się i opiekowania. Wzmacnia seksualność i wrażliwość oraz połączenie ze Źródłem.

9. Kaya Nonilion - Pink

kolor różowy

Uniwersalna Energia Miłości, która sprzyja równowadze i harmonii w związkach. Wzmacnia spójność, pokój i pozytywny związek ze światem natury.

10. Tema Visiron - Pale Pink

kolor jasnoróżowy

Pomaga oczyścić i zharmonizować wiele poziomów naszej Istoty, przynosząc wibracje prawdziwej troski. Może wesprzeć delikatne i wrażliwe istoty energią matczynej opieki - wzmacniając troskę, odnowę, odprężenie i samoakceptację.

11. Solo Tisillion - Lemon

kolor cytrynowy

Przynosi radość i szczęście. Esencja która podnosi emocjonalnie, wzmacniając pozytywizm, optymizm i dobre samopoczucie.

12. Wima Pillirion - Olive

kolor oliwkowy

Uwalniająca energia, która może wyzwolić nas z lęków i innych negatywnych emocji. Wzmacnia empatię, żeńskie przewodnictwo, współczucie i solidarność z innymi. Esencja, która przynosi poczucie równości.

13. Yisa Summaron - Green

kolor zielony

Jasność i integracja; kierunek i przestrzeń. Może pomóc we wzroście roślin. Przynosi zdolność określania jasnego kierunku i podejmowania decyzji.

14. Sola Vikerlion - Pale Greek

Kolor jasnozielony

Wspiera naszą wewnętrzną wolność, wyobraźnię i zwiększa osobistą kreatywność. Wzbogaca nasze „wewnętrzne dziecko” wnosząc większą lekkość i wesołość, dając nowe poczucie przestrzeni i stosowności.

15. Wira Tentaron - Emerald Green

kolor szmaragdowozielony

Zwiększa wewnętrzną siłę i odwagę. Harmonizuje i równoważy serce oraz wzmacnia przywódcze jakości takie jak spokój i niezawodność. Doskonała esencja do pracy z roślinami i zwierzętami.

16. Tira Winirion - Turqoise

kolor turkusowy

Esencja ta może wzmocnić komunikację serca, poprawić relacje i kreatywność społeczną. Wzmacnia uwagę i współpracę z innymi oraz umożliwia świadome połączenie się z naszym życiowym planem.

17. Mala Linilion - Pale turquoise

kolor jasno-turkusowy

Posiada potencjał świadomego odnowienia związku z istotą komunikacji oraz powoduje większą empatię i harmonię z Wyższą Wolą. Wzmacnia energetycznie i pomaga lepiej zrozumieć pracę z kryształami .

18. Nori Ristillion - Blue

kolor niebieski

Przynosi złagodzenie stresu, prawdziwe ześrodkowanie i dobre samopoczucie. Wzmacnia spokój. Pomaga w wyrażaniu wewnętrznej komunikacji.

19. Linia Sinlinlon - Pale Blue

kolor jasnoniebieski

Przynosi wewnętrzny spokój, zaufanie, wolność i złączenie się z Wyższą Wolą. Doskonale równoważy Moc i Miłość co umożliwia osiągnięcie wolności umożliwiającej samopoznanie.

20. Tori Sommarion - Rogal Blue

kolor królewski niebieski

Wzmacniacz naszej percepcji i osobistych intencji umożliwiający łatwość działania. Pomaga pobudzić duchowe bogactwo, wnosząc w ten sposób zaufanie i pewność.

21. Vima Tokaron - Indygo

kolor indygo

Zwiększa intuicję i jasność wizji. Może także wzmocnić i rozjaśnić myślenie i emocje umożliwiając połączenie z Uniwersalnym Umysłem.

22. Puma Toskaron - Violet

kolor fioletowy

Poprawia medytację przynosząc większy spokój i naturalne dobre samopoczucie. Pomaga świadomie połączyć się z naszą duchowością, jak również wzmacnia wszystkie zharmonizowane i zrównoważone działania. Pomaga ujawnić naszą prawdziwą służbę dla świata.

23. Wina Simarion - Pale Violet

kolor jasnofioletowy

Odżywcza Anielska energia, która może rozwinąć zdolności duchowego uzdrawiania i służenia. Przynosi głęboki spokój, który może wzmocnić wrażliwość , otwartość i zdolność do głębokiego namysłu.

24. Zila Sissilion - Purple

kolor purpurowy

Energia Piękna pomagająca docenić Urok Stworzenia. Polepsza wizje, rozwijając "trzecie oko", tak że możemy mieć wgląd w prawdziwą naturę rzeczy. Może także zwiększać kreatywność.

25. Yova Trillion - Lilac

kolor liliowy

Pomaga miłować siebie i innych. Jest to energia troszczenia się w działaniu. Posiada potencjał głębokiej transformacji, oczyszczenia i odnowy. Może przynieść głęboką wrażliwość i zrozumienie innych. Pracuje zarówno na poziomie Serca jak i Duszy.

26. Vaza Risiron - Magenta

kolor magenta

Esencja opisywana jako energia transformująca. Pomaga rozwiązać problemy ponieważ zaczynamy siebie widzieć oczyma Wieczności. Dostraja do kochania przynosi jasną inspirację i wewnętrzne przewodnictwo.

27. Nina Sirion - Silver

kolor srebrny

Dzięki tej esencji możemy doświadczyć Jedności, co przynosi głębokie zrozumienie istoty spraw. Wprowadza harmonię do świadomości i wzmacnia duchowe bogactwo.

28. Rainbow Butterflies

kolory tęczy

Potencjał podniesienia na wszystkich poziomach. Przynosi całą gamę kolorów . Wzmacnia działania służące odnowie i harmonizacji.

Aura - Soma nie prowadzi więcej sprzedaży essencji morskich i motylkowych. Zamówienie można dokonać na stronie internetowej www.eriksessences.com.

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
29 września 2018 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Wstań i zmień się
B29 Wstań i zmień się

PALLAS ATENA I AEOLUS
Q8 PALLAS ATENA I AEOLUS

KRÓLEWSKI GRANATOWY
P13 KRÓLEWSKI GRANATOWY