ESENCJE MOTYLI

Esencje Motyli dochodzą do nas ze Słońca i zawierają energie wielu odcieni kolorów o bardzo wysokich częstotliwościach, dzięki czemu mają wpływ na najbardziej delikatne składniki aury .Esencje te przedstawiają możliwość pojawienia się zupełnie nowej świadomości. Ich oddziaływanie umożliwia poszerzenie uświadomienia sobie głębokich aspektów Istnienia i rozwój naszego potencjału. Każda z esencji posiada rezonans ze szczególnym gatunkiem motyla. Podobnie jak kwiaty, kamienie, kryształy i stworzenia morskie, motyle ucieleśniają subtelne energie. Cała materia jest po prostu wibracją światła o różnych częstotliwościach.

Esencje motyli

Mogą działać bardzo efektywnie nakładane bezpośrednio na punkty czakr lub median na skórze, wkropione do kąpieli, aerozoli, olejków, kremów i balsamów. Można ich używać kropiąc kilka kropli na kryształy lub w jakikolwiek inny sposób, jaki podpowiada nam intuicja. Przeznaczone są wyłącznie do użytku zewnętrznego.

Esencje Motyli - Zestaw 1

Esencje Motyli należące do Grupy Pierwszej zawierają wibracje światła, które mają wpływ i formułują naszą psychikę. Oznacza to, że są one nośnikami światła , które są w stanie wnieść dobro i dokonać transformacji na poziomie różnych aspektów naszej duchowej Istoty.

Są wspaniałym narzędziem zorientowanym na głębokie procesy zachodzące w świadomości i duchowy rozwój. Esencje te należą do najwyższej oktawy Solarnych Kolorowych energii.

[ więcej ]

Esencje Motyli - Zestaw 2

Druga grupa Esencji Motyli znajduje się w środkowym paśmie Solarnych Kolorowych energii i może reprezentować kolory, które wpływają na naszą świadomość, czyli na poziom mentalny i kazualny( przyczynowy) naszej Istoty. Zawierają one w sobie potencjał dokonania transformacji na poziomie naszych myśli, siły woli ,oraz powodują wzrost samoświadomości w procesie rozwoju. Mogą one pomóc na powrót przywrócić harmonijny rezonans w naszym umyśle i doprowadzić go do optymalnego funkcjonowania. Pracują między innymi: z siłą woli, wzrostem motywacji, poprawą komunikacji i wyrażania samego siebie.

[ więcej ]

Esencje Motyli - Zestaw 3

Trzecia grupa Esencji Motyli posiada najniższą z trzech oktaw Solarnych Kolorowych energii i reprezentuje kolory, które maja wpływ na nasze ciała: Astralne i Emocjonalne. Są one częstotliwościami światła, które wpływają na nasze twórcze energie i uczucia. Wpływają one szczególnie silnie na nasze związki, ponieważ poruszają uczucia.

Esencje te w szczególności zajmują się interakcjami z innymi ludźmi. Stanowi to dość duży kontrast z Pierwszą i Drugą Grupą Esencji Motyli, które zogniskowane są przede wszystkim na osobistym rozwoju.

[ więcej ]

Warsztaty Aura-Soma
29 września 2018 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Flakonik Esseńczyków / Łańcuch kwiatów
B11 Flakonik Esseńczyków / Łańcuch kwiatów

DJWHAL KHUL
Q14 DJWHAL KHUL

KRÓLEWSKI GRANATOWY
P13 KRÓLEWSKI GRANATOWY