B102 Archanioł Samael

Archanioł Samael

Nazwa: Archanioł Samael

Karta Tarota: Brak

Czakra: Wszystkie, szczególnie serca i splotu słonecznego

Myśl przewodnia: O-Live, na czym budujemy fundament naszego życia? Gdzie wewnątrz nas odnajdziemy początek nadziei?

Przesłanie buteleczki: Ponowne przewartościowanie wszystkich wierzeń i poglądów w świetle nowego rozumienia. Nie osądzać, ale pozwolić rzeczom być takimi, jakimi są.

W jakich miejscach stosować: Wokół dolnego końca mostka, w górnej części brzucha i wokół dolnego brzegu klatki piersiowej-w pasie wokół całego ciała. Zawartość tego flakonika możemy nanosić także na tylną część głowy i na obszar czakry korony, szczególnie w sytuacjach napięcia lub w bólach głowy.

Działanie olejku:

Częścią historii Głębokiej Oliwki i Głębokiej Magenty jest wygaśnięcie jakiejś okoliczności, tak, że może narodzić się coś nowego. Buteleczka B102 nie koniecznie jest flakonikiem, który prowadzi do raptownej zmiany lub powoduje pojawienie się odmiennej sytuacji.

Samael przychodzi nam z pomocą, abyśmy mogli jasno zobaczyć gdzie leżą nasze fałszywe wartości i w jaki sposób mamy się do nich odnieść. B 102 odnosi się do lęków, które są nieracjonalne czy pozbawione sensu.

Samael niesie możliwość nowej nadziei w stosunku do mającej nastąpić zmiany. Może ona dotyczyć naszych decyzji i kierunków, w jakich się poruszamy zarówno naszej osobistej jak i planetarnej podróży.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
29 września 2018 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Archanioł Azreal
B105 Archanioł Azreal

CHRYSTUS
Q6 CHRYSTUS

FIOLETOWY
P14 FIOLETOWY