B20 Dziecko Gwiazd

Dziecko Gwiazd

Nazwa: Dziecko Gwiazd

Karta Tarota: Sąd

Czakra: Wszystkie czakry

Myśl przewodnia: Komunikacja bezwarunkowej miłości. Pokój w świadomym umyśle, samoakceptacja w głębi własnego ja.

Przesłanie buteleczki: Pomaga dzieciom we wszystkich sferach, nawet dzieciom, którymi kiedyś byliśmy (terapeutyczna praca z ‘wewnętrznym dzieckiem’).

W jakich miejscach stosować: Można używać na całym ciele. Dzieciom, którym wyrzynają się zęby, pociera się szczęki i całą szyję. Stosować tylko na zewnątrz!

Działanie olejku:

Ustanawia ponowne połączenie z poziomem duszy. Łączy z tym poziomem miłości, który wszystko transformuje. Wspiera nowy duchowy początek i rozwiewa duchowe rozczarowania. Pomaga w połączeniu się z tymi obszarami duszy, które do tej pory nie zostały zintegrowane.

Wspiera proces uzdrawiania „wewnętrznego dziecka” i ustanawia równowagę pomiędzy męską i żeńską energią. Użyteczny olejek do pracy ze wszystkimi problemami, które rozpoczęły się i pojawiły w dzieciństwie (do stosowania zarówno dla dzieci jak i dorosłych). Umożliwia osobie naprawdę osiągnąć to, czego potrzebuje.

Wydobywa na powierzchnię uczucia braku miłości, co ma wpływ na, oraz zmienia, wszystkie emocjonalne wzorce. Dostarcza wsparcia podczas trudnych sytuacji. Poprzez miłość pomaga w dotarciu do własnej intuicji.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
28 września 2019 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Maha Chohan
B62 Maha Chohan

CHRYSTUS
Q6 CHRYSTUS

POMARAŃCZOWY
P06 POMARAŃCZOWY