Aura-Soma I

Celem sześciodniowego kursu podstawowego jest wprowadzenie do Aury-Soma będącej terapią duszy za pomocą kolorów. Uczestnicy zapoznają się bliżej z filozofią tego systemu, teorię kolorów, skojarzenia związane z kolorami i apele, jakie kolory przynoszą ludziom. Uczestnicy nauczą się pracy z instrumentami terapeutycznymi systemu Aura-Soma i uzyskają podstawy niezbędne do nabywania własnych doświadczeń.

Po zakończeniu kursu, Międzynarodowa Akademia Technik Kolorów (ASIACT) wpisuje kursanta na listę absolwentów i wystawia mu certyfikat z numerem osobistym. Absolwent podstawowego kursu Aury-Soma może udzielać konsultacji swojej rodzinie i przyjaciołom zdobywając w ten sposób doświadczenia, dzięki którym po przejściu kursu Aura-Soma II będzie mógł zaoferować konsultacje także szerszemu gronu ludzi. Kursanci uzyskują zniżkę na podstawowe produkty Aury-Soma w wysokości około 11%.

Szczegóły programu kursu:

Zasady Aury-Soma jako nieinwazyjnej terapii duszy: co znaczy nazwa Aura-Soma, w jaki sposób Aura-Soma pracuje, zasady terapii z pomocą kolorów.

Teoria kolorów i wibracji: długości fal – spektrum widzialne i niewidzialne, działania wibracji zależnie od długości fali, związek samogłosek/spółgłosek ze światłem/dźwiękiem.

Język kolorów: apele kolorów na różnych poziomach, barwy i odcienie pierwotne, wtórne, trzecie i komplementarne; rezonans synergiczny jako klucz do przywrócenia równowagi; szczegółowe wyjaśnienia poszczególnych kolorów w Róży Barw.

Terapia za pomocą kolorów: nazwy, właściwości i apele kombinacji kolorów flakoników Equilibrium; działanie pomanderów; 15 kwintesencji Mistrzów; kosmetyki i kolorowe esencje; wyjaśnienie barw na poziomie duchowym, mentalnym, emocjonalnym i cielesnym; procedury pielęgnacji aury.

Czakry: rozmieszczenie czakr na ciele oraz ponad nim; powiązania duchowe i psychiczne; problemy cielesne; gruczoły i organy związane z czakrami; stosowanie flakoników Equilibrium według czakr.

Mapa pola aurycznego: prawdziwa aura; luka eteryczna; pole elektromagnetyczne; pole eteryczne i auryczne; ciało astralne; pokaz i praktyczna praca z aurą i subtelnymi energiami.

Komplety flakoników Equilibrium i ich użycie: komplet ratunkowy; komplet nowej ery dla dzieci; komplet na czakry (+rozszerzony); flakoniki Mistrzów.

Jak dobrać flakoniki („wybór na bezludną wyspę“): o czym świadczy kolejność wyboru; do czego odnosi się barwa dolna i górna we flakoniku; zasady doradztwa Aury-Soma; rola konsultanta w objaśnianiu.

Państwa własny wybór: pod nadzorem nauczyciela pozostali kursanci wyjaśnią Państwa osobisty wybór; w skład kursu wchodzi kilka godzin wymiany wiadomości w zespole, prowadzona jest medytacja oraz dyskusja; w trakcie ćwiczeń rozwija się intuicja kursantów i ich wewnętrzna wiedza.

Plan czasowy: kursy Aura-Soma I organizujemy 1–2 razy w roku.

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
29 września 2018 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Wstań i zmień się
B29 Wstań i zmień się

SANAT KUMARA I LADY WENUS KUMARA
Q12 SANAT KUMARA I LADY WENUS KUMARA

PURPUROWY
P15 PURPUROWY