Aura-Soma II

W ramach sześciodniowego kursu kursanci uzyskują szersze i głębsze zrozumienie kolorów. Badamy powiązania kulturowe oraz symboliczne kolorów i próbujemy przeniknąć do samej ich istoty. Kurs jednocześnie wiąże Aurę-Soma z innymi systemami filozofii i leczenia. Omawiamy związki z buddyzmem, numerologią, astrologią i homeopatią.

Uczestnicy kursu uzyskają potrzebną wiarę w siebie pozwalającą im na udzielanie wysokiej jakości konsultacji według wyboru klienta z kompletu flakoników Equilibrium. Absolwenci mogą ponadto oferować konsultacje i preparaty Aury-Soma na najróżniejszych wystawach poświęconych zdrowej żywności i naturalnym metodom leczenia lub w swoich własnych sklepach. Absolwenci mogą zawrzeć umowę z firmą Barevný svět i stać się sprzedawcami Aury-Soma, dzięki czemu uzyskują także kolejne zniżki zależne od wielkości sprzedaży, bonusy i inne korzyści.

Absolwując kurs Aura-Soma II kursant uzyskuje kwalifikację, która wraz z certyfikatem konsultanta (Practising Certifiacate) upoważnia go do oferowania konsultacji Aura-Soma szerokiemu gronu ludzi. Większość konsultantów w Czechach i na Słowacji pracuje dotychczas na podstawie certyfikatu z kursu, na przyszłość jednak będzie wymagane, aby wszyscy praktykujący konsultanci zażądali w Akademii certyfikatu Practising Certifiacate.

Szczegóły programu kursu:

Symbolika kolorów: Inne powiązania barw na wszystkich czterech poziomach

Powiązania Aury-Soma z homeopatią. Ujęcie subtelnych energii w jodze. Diagnostyczne wyjaśnienie czakr i subtelnych energii. Związek podstawowych barw z medytacją buddyjską. Numerologia i kombinacje kolorów.

System numeracji flakoników Equilibrium i jego znaczenie

Związki pomiędzy barwami, energiami planetarnymi i astrologią Praca z kamieniami szlachetnymi w ramach tego systemu Użycie kolorów w ubieraniu się, dekoracjach itp.

Stosunki Mistrzów do poszczególnych barw spektrum Inne aspekty "Mistrzów" Powiązania Mistrzów z kwintesencjami

Oddychanie kolorów (jak zacząć). Wybór partnerski. Pozytywny potencjał oraz problemy związku partnerskiego, które można wyczytać z wyboru kombinacji kolorów.

Wymagania: absolwent kursu Aura-Soma I. Zalecenie: odstęp czasowy od kursu Aura-Soma I min. trzy miesiące. Plan czasowy: kursy Aura-Soma II organizujemy 1× w roku.

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
29 września 2018 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Flakonik Wschodu i Zachodu Słońca
B5 Flakonik Wschodu i Zachodu Słońca

SAINT GERMAIN
Q7 SAINT GERMAIN

KRÓLEWSKI GRANATOWY
P13 KRÓLEWSKI GRANATOWY