Aura-Soma III

Sześciodniowy kurs Aura-Soma III pozwala kursantom zrozumieć związki z kolejnymi systemami filozoficznymi i dziedzinami ludzkiego poznania oraz spojrzeć poza ogólnie dostępne informacje. Kursanci budują sobie głębszy związek intuicyjny z systemem Equilibrium.

Podczas praktycznych ćwiczeń konsultacji terapeutycznych kursanci doskonalą swoje umiejętności objaśniania kolorów i nauczą się lepszego pojmowania i postrzegania całego procesu objaśniania wraz z jego stroną etyczną.

Szczegóły programu kursu:

Związek pomiędzy teorią kolorów i rozwojem świadomości, flakoniki Mistrzów

Powiązania z drzewem życia i tarotem Na kursie omówimy wszystkie flakoniki i całego tarota

Anatomia ciał subtelnych i siedem poziomów w ramach każdej czakry

Badania symboliki flakoników z użyciem rozmaitych metod twórczych – łącznie z mapowaniem umysłu

Objaśnienie wyboru flakoników według ukrytych kolorów Rozwijanie intuicji kursantów dla praktyki terapeutycznej

Rozwijanie umiejętności konsultacyjnych w roli konsultanta, klienta i obserwatora

Informacje z wszystkich poprzednich kursów w nowym świetle

Do wzięcia udziału w kursie Aura-Soma III niezbędne jest przygotowanie eseju na dowolny temat z dziedziny „terapii z pomocą kolorów“ w zakresie ok. 2000 słów (ok. 5 stron). Esej nie dostanie „stopnia“, raczej chodzi o okazję wybrania sobie tematu, zastanowienia się nad nim i wytworzenia czegoś nowego.

Esej trzeba dostarczyć w języku angielskim, najlepiej e-mailem na adres marimik@worldonline.dk, lub pocztą na: Marianne Mikkelsen, Aura-Soma Skolen, Lovstrade 8, 2, DK-1152 Kobenhavn K, Dania, ewentualnie do firmy Barevný svět, najpóźniej na miesiąc przed rozpoczęciem kursu.

Kolejną możliwością kształcenia jest korespondencyjny kurs Aura-Soma IV składający się z pracy dyplomowej (ok. 10 000 słów), doręczenia 60 zapisów z konsultacji i 36 godzin kursu anatomii/fizjologii lub umiejętności konsultacyjnych. Inną możliwość przedstawia kurs Bridge, w ramach którego kursanci poszerzają swoje horyzonty o prawa dynamiki zespołowej, pracę w zespołach i praktyczne zdolności niezbędne do prowadzenia wstępnych mini-kursów Aury-Soma. W firmie Barevný svět chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji.

Wymagania: absolwent kursów Aura-Soma I i II, doręczenie eseju. Zalecenie: odstęp czasowy od kursu Aura-Soma II min. 3 miesiące. Plan czasowy: Kursy Aura-Soma III organizujemy 1 raz w roku.

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
29 września 2018 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Trubadur II-Rozróżnianie
B38 Trubadur II-Rozróżnianie

SAINT GERMAIN
Q7 SAINT GERMAIN

ZŁOTY
P07 ZŁOTY