Archanioł Michał

Archanioł Michał

Przesłanie, które niesie ze sobą ta esencja o cytrynowym zapachu to: "Jestem przejrzystością. Jestem mieczem Światła w służbie Boskości. Będąc w prawdzie, kieruje się drogą serca". (Mike Booth)

Trzy rozpryśnięcia tego sprayu ponad naszą głową wytwarza przestrzeń spokoju wewnątrz i na zewnątrz nas, niezależnie od tego, w jakich znajdujemy się okolicznościach. Ten spokój przynosi ze sobą jasność umysłu i to pozwala nam podążać za mądrością własnego serca.

Archanioł Michał przyspiesza uzdrowienie sfery serca i serce zostaje uzdrowione nie tylko z poczucia separacji od źródła, ale również z jakichkolwiek konfliktów, lęków i oporów, które mogą być utrzymywane w odniesieniu do innych ludzi.

Ta esencja archanielska odnosi się do flakonika Equilibrium 94, jasnoniebieski/jasnożółty: współpraca pomiędzy jasnoniebieskim odnoszącym się do poddania się wyższej woli oraz żółtym oznaczającym indywidualną wolę prowadzi do odkrycia nowej prawdy( jasnozielony) w odniesieniu do kierunku, w jakim ewoluujemy jako zbiorowość.

Regularne używanie tej esencji archanielskiej wspiera nas, aby żyć w harmonii z rozwijającym się wyższym planem i jednocześnie honoruje nasz indywidualny świetlany plan.

Tajemnica naszego indywidualnego życia zostaje odkryta poprzez wplecienie go w potężną Koherencję.

źródło: http://www.asiact.org

[ powrót ]