Archanioł Uriel

Archanioł Uriel

Archanioł Uriel odnosi się do flakonika Equilibrium 97 złoty/ królewski niebieski.

Trzy rozpryśnięcia tego sprayu w pole energii otaczające ciało, będzie wspomagało nas we wzmocnieniu swojego ja, umożliwi nam powrót do własnej autentyczności jak również bycie świadomym naszej jedności ze źródłem i naszej jedności z innymi.

Regularne używanie tej esencji archanielskiej daje nam nową perspektywę patrzenia na naszą emocjonalną spuściznę, wspiera otwartość i bezbronność wobec życia, tak, że jesteśmy w stanie poruszać się w głąb- w kierunku naszego serca, szczególnie, kiedy czujemy, że jest ono ciężkie, przygniecione trudnymi sprawami.

Uriel pomaga nam rozwiać lęki przed rozpaczą, rozczarowaniem i przygnębieniem, kiedy akceptujemy, że to jest przejaw życia, które prosi, aby je objąć we wszystkich swoich postaciach.

Dzięki tej esencji pojawia się głęboki spokój , który przekracza rozumienie, a nasze nowe wglądy w istotę człowieczeństwa wspierają prawdziwą współpracę i służbę dla społeczeństwa.

Ta jakość spokoju umożliwia ekspresję naszego prawdziwego ja, którą możemy wyrażać w świecie w sposób płynący prosto z serca.

Energia tego pięknego sprayu ułatwia nam zharmonizowanie się z duchowymi i ewolucyjnymi siłami, które prowadzą nas w kierunku naszego prawdziwego przeznaczenia.

źródło: http://www.asiact.org

[ powrót ]