Archanioł Zadkiel

Archanioł Zadkiel

Esencja ta odnosi się do flakonika Equilibrium 99( jasnooliwkowy/różowy) o takiej samej nazwie. Posiada głęboki zapach przypominający leśne poszycie.

Trzy rozpryśnięcia tego sprayu ponad naszą głową wspiera naszą chęć, aby każdego dnia rodzić się na nowo, nie kierując się już dłużej jakimikolwiek receptami, ale pozwalając, aby uczyła i rozwijała nas miłość. W ten sposób możemy uczynić następny krok w kierunku naszego celu w świecie.

Używanie tej esencji archanielskiej nie tylko będzie wspierało rozwój naszej intuicji, ale również pomoże nam zaakceptować siebie, takimi, jakimi w istocie jesteśmy.

Archanioł Zadkiel wykazuje podnoszący efekt, kiedy jesteśmy w fazie transformacji, która wymaga dojrzewania, przerwy, rozpamiętywania i rozważania. Nasz nowy poziom samoakceptacji umożliwi nam znalezienie równowagi pomiędzy zaangażowaniem się i nie przywiązywaniem się tak, że naturalnie przejdziemy od cynizmu i pomieszania do miłości, zaufania i nowego poziomu wewnętrznego spokoju.

Esencja ta może nas wesprzeć abyśmy mogli pozwolić odejść goryczy z przeszłości, zachęcić nas do życia z poziomu większej wrażliwości: do uczenia się poprzez ciągle zmieniające się, nieustannie przesuwające się poczucie własnego ja i świata. Esencja ta wzmacnia żeńskie zdolności przywódcze; tej, która jest córką, matką i staruszką reprezentując, ciągłe występujące na przemian zmiany, którym podlega wszystko w kosmosie.

Esencja ta "może prowadzić do nowego docenienia kobiecości w sobie, do nowego związku pomiędzy żeńskim i męskim aspektem wewnątrz nas, co następnie może przejawić się na zewnątrz".

Mike Booth - "Broszura o Esencjach Archanielskich"

źródło: http://www.asiact.org

[ powrót ]