Archanioł Metatron

Archanioł Metatron

Ta esencja archanielska odnosi się do flakonika Equilibrium 100 (przeźroczysty/magenta) o takiej samej nazwie. Jej intensywny zapach, przypominający zapach ziemi może wesprzeć nas, abyśmy mogli głęboko zakorzenić się w naszym wewnętrznym źródle, ?pomóc nam na powrót wejść w kontakt z prawdziwym sensem naszego istnienia?. (Książka Źródłowa Aura-Soma)

Regularne używanie tej esencji wzmacnia nasze poczucie, bez względu na to jak subtelne, naszego zakorzenienia w Istnieniu, w odwiecznej jedności Życia.

Metatron jest Panem Czasu: posiada zdolność przebywania w wieczności i przyglądania się kontinuum czasu. Dzięki używaniu tej esencji stajemy się coraz bardziej świadomi naszego głęboko zakorzenionego nawyku- stawiania sobie za cel przyszłości bez spełniania się w teraźniejszości. Dzięki takiej świadomości jesteśmy w stanie skupić się na chwili obecnej; wówczas nasze działanie staje się kanałem, poprzez który świadomość wkracza do naszego świata.

Ta esencja archanielska jest nieoceniona, jeśli popadliśmy w melancholię: umożliwia nam rozświetlenie światłem naszego istnienia, rzuca światło na nasze stare żale i wnosi świadomość do tych archetypów, do których raczej się nie przyznajemy.

Dzięki temu sprayowi zaczynamy zdawać sobie sprawę, że każdy (włączając również nas samych) robi wszystko, co może najlepiej biorąc pod uwagę zaistniałe wewnętrzne i zewnętrzne okoliczności. Stajemy się bardziej zdolni, aby rozumieć i posiadać współczucie dla samych siebie, jak również wszystkich innych podlegających ludzkim uwarunkowaniom. Nasza komunikacja i chęć współpracy z czasem tworzą nowe poziomy partnerstwa i jedności.

Esencja archanielska Metatron wzmacnia również nasz związek z planetarną siatką ziemi. Kiedy zwiększymy naszą świadomość i zaakceptujemy nasze ukryte motywy i lęki, będziemy potrafili wnieść spokój do każdej chwili. Będziemy w stanie pozwolić sobie, aby być prowadzonym, tak, aby być zawsze we właściwym miejscu i czasie.

"Poprzez uznanie bezmiaru Egzystencji możemy jednocześnie rozwijać naszą indywidualną podróż". (Mike Booth, " Broszura Esencji Archanielskich")

źródło: http://www.asiact.org

[ powrót ]