Archanioł Jofiel

Archanioł Jofiel

Ta esencja, podobnie jak flakonik B101 o tej samej nazwie, łączy w sobie kolor jasnoniebieski z jasnooliwkowym. Kilka rozpryśnięć tego sprayu nasyca aurę najjaśniejszą turkusową energią (te dwa kolory połączone razem tworzą jasny turkus), stymulując nasz proces indywidualizacji i wspierając nas abyśmy pozwolili odejść goryczy przeszłości (oliwkowy). Wraz z odnowioną nadzieją i optymizmem, wzrasta nasza świadomość odnośnie tego, co nas porusza i motywuje: stajemy się świadomi, że jesteśmy autorem własnego życia oraz tego, że w końcu jesteśmy w stanie napisać nowy scenariusz.

Regularne używanie tej esencji archanielskiej łagodzi nasz proces odnowy, kiedy przybliżamy się do naszej esencji. Z czasem jesteśmy w stanie rozpoznać nasz własny, wewnętrzny autorytet, rozwinąć własną ekspresję oraz odnaleźć naszą unikalną przestrzeń i miejsce w kontekście społeczeństwa. Kiedy dochodzi do głosu nasze prawdziwe ?ja?, wzrasta nasza odwaga i współczucie, a nasza prawda znajduje ujście w kreatywności.

Kreatywność jest patrzeniem na świat z szerokiego punktu widzenia. Wchodzimy z nią w kontakt, kiedy wypływa ona z pełnego miłości połączenia z innymi. Kreatywność jest naszym darem miłości dla świata.

źródło: http://www.asiact.org

[ powrót ]