Archanioł Chamael

Archanioł Chamael

Czy myślisz, że mógłbyś rządzić wszechświatem i go ulepszyć?
Nie wierzę, aby można to zrobić.
Wszechświat jest święty.
Nie możesz go ulepszyć
Lao Tsu

Esencja ta odnosi się do flakonika Equilibrium 104 o takiej samej nazwie. Archanioł Chamael jest jednym z opiekunów niebios, jak również jednym z siedmiu archaniołów, którzy obsługują tron Boga. W swojej roli jako protektor, Chamael wspiera nas, abyśmy potrafili akceptować z wiarą, że wszystko jest dokładnie takie, jakie powinno być.

Trzy rozpryśnięcia tego różanego sprayu na naszą aurę wspiera nas, abyśmy zrobili krok do tyłu, tak, że stajemy się zdolni, aby być świadkiem samych siebie- jako samoświadomość znajdująca się poza naszym myśleniem. Jedynie poprzez obserwację własnych uczuć możemy poznać siebie z poziomu, który czyni reaktywność bezużyteczną.

Kiedy tworzymy okoliczności, które wpychają nas w stare wzorce wybuchowości, trzy rozpryśnięcia tego sprayu o aromacie róży ponad naszą głową przywraca nas na powrót do chwili obecnej- przywołuje wewnętrznego obserwatora w ten sposób neutralizując naszego, zawsze aktywnego sabotażystę. Poprzez wzrastającą samoakceptację wewnętrznego spokoju przychodzimy i promieniujemy z głębi naszego istnienia ułatwiając wzajemne relacje i związki.

W okresach braku poczucia bezpieczeństwa i niepewności srebrny odcień, który jest zawarty w tym delikatnym preparacie wspiera nas abyśmy stali się bardziej świadomi i zaufali naszej intuicji. "Srebrny wspiera możliwość uzdrowienia żeńskiego aspektu nas samych, głęboko wewnątrz nas i znalezienia nowego poziomu zrozumienia głębokich pokładów otwartości."

Książka Źródłowa Aura-Soma

Kiedy zjednoczymy się z Całością okaże się , że spontaniczne, pomocne zdarzenia, przypadkowe spotkania i zbiegi okoliczności często się wydarzają.

Regularne używanie esencji Chamael wspiera nasz udział w rozwoju świadomości.

źródło: http://www.asiact.org

[ powrót ]