B98 Archanioł Sandalfon / Flakonik Margaret

Archanioł Sandalfon / Flakonik Margaret

Nazwa: Archanioł Sandalfon / Flakonik Margaret

Karta Tarota: Sąd - droga powrotu

Czakra: Od splotu słonecznego po koronę

Myśl przewodnia: Czterotorowe połączenie energii: góra i dół oraz w lewo i w prawo. Wewnętrzne dziecko wewnątrz nas staje się aniołem, którym jesteśmy.

Przesłanie buteleczki: Archanioł Sandalfon stoi na skrzyżowaniu dróg prowadzących do raju i pomaga prawym odnaleźć Niebo.

W jakich miejscach stosować: Wierzchołek czakry korony i podbrzusze. Przy wspomaganiu terapii czaszkowo-krzyżowej wzdłuż linii kręgosłupa. Również w innych miejscach, jeśli wymaga tego ciało.

Działanie olejku:

Sandalfon jest jednym z wielkich anielskich książąt, którzy walczą u boku Archanioła Michała przeciwko siłom ciemności. Olejek ten pomaga przede wszystkim wybaczyć , szczególnie sobie samemu.

Ten olejek pracuje nad transmutacją energii na poziomie świadomości i jednocześnie pomaga otworzyć się na nowy poziom współpracy z głębin naszej istoty.

Nadszedł czas na najwyższy poziom radości pochodzącej z wnętrza. Bezwarunkowa miłość w procesie transmutacji jest darem Archanioła Sandalfona. Dzięki tej butelce zostaje odkryta ważna tajemnica. Kiedy nie jesteśmy w stanie pojąć jakiejś informacji czy doświadczenia wówczas Sandalfon może nam pomóc, przynosząc wiele nowych poziomów asymilacji i zrozumienia. Intensywnie uzdrawia sprawy związane z nieodwzajemnioną miłością,

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
28 września 2019 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Archanioł Uriel
B97 Archanioł Uriel

LADY NADA
Q3 LADY NADA

SZAFIROWY
P12 SZAFIROWY