ZESTAW CZAKROWY

Flakoniki nr 5, 26, 4, 3, 2, 1 i 20 o pojemności 50ml.

Zestaw czakrowy jest szczególnie użyteczny do masażu i medytacji. Zawartość każdego flakonika po potrząśnięciu nanosimy bezpośrednio czakrę( z przodu i z tyłu).Podczas masażu flakoniki umieszczamy pod stołem do masażu, a następnie każdą czakrę masujemy odpowiednim flakonikiem.

Flakonik Wschodu i Zachodu Słońca B5 - 1 czakra (podstawy) - "Flakonik Wschodu i Zachodu Słońca" - użyteczny olejek, aby odnowić energię i radość życia. Daje lepsze uziemienie, pomaga w problemach na tle seksualnym, słabym krążeniu krwi, zaparciach , problemach z pęcherzem moczowym i stanach przewlekłego wyczerpania. Stosujemy na nogi, stopy i podbrzusze.

Pierwsza Pomoc Eteryczna B26 - 2 czakra (druga) - "Pierwsza Pomoc Eteryczna" - użyteczny olejek do scalenia aury. Równoważy system dokrewny, pomaga eliminować następstwa chemoterapii. Działa łagodząco przed i po operacji, pomaga lepiej wchłaniać witaminę C, harmonizuje funkcje tarczycy, zapobiega moczeniu nocnemu, rozluźnia mięśnie, łagodzi depresje oraz wszystkie postacie szoków i traum.
Stosujemy wokół całego podbrzusza oraz wzdłuż lewej części ciała-poczynając od lewego płatka usznego aż po prawą kostkę.

Flakonik Słoneczny B4 - 3 czakra (splotu słonecznego) - "Flakonik Słoneczny" - użyteczny olejek podczas miesięcy zimowych, kiedy brakuje światła słonecznego. Poprawia funkcjonowanie nadnerczy, nerwów, wątroby, śledziony, trzustki i nerek. Działa łagodząco w przypadku chorób reumatycznych, przepukliny, cukrzycy, anoreksji. Wyrównuje pH krwi i zmniejsza krwawienie miesiączkowe.
Stosujemy na wysokości splotu słonecznego, szerokim pasmem wokół ciała.

Flakonik Serca / Flakonik Atlantycki B3 - 4 czakra (serca) - "Flakonik Serca / Flakonik Atlantycki" - pomaga we wszystkich problemach związanych z płucami i sercem a ponadto w astmie, epilepsji reumatyzmie mięśni, przewlekłym nieżycie oskrzeli, depresji i klaustrofobii. Dodaje spokoju i przestrzeni na świadomym poziomie.
Stosujemy na całym obszarze klatki piersiowej w szerokim paśmie od mostka, aż do żeber.

Flakonik pokoju B2 - 5 czakra (gardła) - "Flakonik pokoju" - olejek, który przynosi wewnętrzny spokój. Stosuje się w przeziębieniu, anginie, w ciąży, w przypadku problemów z głosem i komunikacją oraz dla zharmonizowania funkcji tarczycy. Działa korzystnie na klatkę piersiową, szyję, gruczoły dokrewne i pomaga w stresie. Dostarcza ochrony na wszystkich poziomach.
Stosujemy wzdłuż linii włosów, na szyję i dolną szczękę, oraz wokół całego obszaru gardła.

Pierwsza pomoc fizyczna B1 - 6 czakra (trzecie oko i korona) - "Pierwsza pomoc fizyczna" - bardzo skutecznie łagodzi ból związany z ranami fizycznymi. Ustanawia równowagę wszędzie tam, gdzie występuje jakaś ?niemoc?. Pomaga w oparzeniach, obtarciach, bólach pleców, nieżycie oskrzeli, rwie kulszowej i wielu innych problemach fizycznych. Wnosi intuicyjny wgląd w praktyczne codzienne życie.
Olejek ten zwykle nanosi się wzdłuż linii włosów, wokół gardła, szyi i uszu. Jednakże jest on jednym z niewielu olejków Equilibrium, który może być stosowany w każdym obszarze, w którym odczuwamy ból.

Dziecko Gwiazd B20 - 7 czakra (wszystkie czakry) - "Dziecko Gwiazd " - olejek ten ma zastosowanie do uzdrawianie dziecka, którym niegdyś byliśmy, (wewnętrzne dziecko), harmonizuje męską i żeńską energię. Można go zalecać w ciąży, dla dzieci przy wyrzynaniu zębów, w oparzeniach, obtarciach stłuczeniach i gorączce. Wykazuje bardzo dobre działanie u dzieci do 12 roku życia (dla dzieci starszych bardziej jest skuteczny flakonik nr1).
Można stosować na całym ciele. Dzieciom, którym wyżynają się zęby pociera się szczękę i całą szyję. Stosować tylko na zewnątrz.!

[ powrót ]