PODRĘCZNY ZESTAW PIERWSZEJ POMOCY

Flakoniki nr 1, 3, 4, 11, 20, 26, 87, 89, 100 o pojemności 25ml w praktycznym plastikowym opakowaniu.

Podręczny zestaw pierwszej pomocy dobrze jest mieć pod ręką na wypadek nagłego kryzysu czy problemów. Buteleczki może stosować więcej osób, gdyż plastikowe opakowanie lepiej izoluje buteleczkę od energii jej użytkownika. Przed użyciem buteleczką należy wstrząsnąć, aby zmieszać ze sobą część oleistą i wodną.

Pierwsza pomoc fizyczna B1 Pierwsza pomoc fizyczna - bardzo skutecznie łagodzi ból związany z ranami fizycznymi. Ustanawia równowagę wszędzie tam, gdzie występuje jakaś ?niemoc?. Pomaga w oparzeniach, obtarciach, bólach pleców, nieżycie oskrzeli, rwie kulszowej i wielu innych problemach fizycznych. Wnosi intuicyjny wgląd w praktyczne codzienne życie.
Olejek ten zwykle nanosi się wzdłuż linii włosów, wokół gardła, szyi i uszu. Jednakże jest on jednym z niewielu olejków Equilibrium, który może być stosowany w każdym obszarze, w którym odczuwamy ból.

Flakonik Serca / Flakonik Atlantycki B3 Flakonik Serca / Flakonik Atlantycki - pomaga we wszystkich problemach związanych z płucami i sercem a ponadto w astmie, epilepsji reumatyzmie mięśni, przewlekłym nieżycie oskrzeli, depresji i klaustrofobii. Dodaje spokoju i przestrzeni na świadomym poziomie.
Stosujemy na całym obszarze klatki piersiowej w szerokim paśmie od mostka, aż do żeber.

Flakonik Słoneczny B4 Flakonik Słoneczny - użyteczny olejek podczas miesięcy zimowych, kiedy brakuje światła słonecznego. Poprawia funkcjonowanie nadnerczy, nerwów, wątroby, śledziony, trzustki i nerek. Działa łagodząco w przypadku chorób reumatycznych, przepukliny, cukrzycy, anoreksji. Wyrównuje pH krwi i zmniejsza krwawienie miesiączkowe.
Stosujemy na wysokości splotu słonecznego, szerokim pasmem wokół ciała.

Flakonik Esseńczyków / Łańcuch kwiatów B11 Flakonik Esseńczyków / Łańcuch kwiatów - pomaga w przezwyciężeniu wątpliwości dotyczących własnej osoby, zbudowaniu wiary w siebie i znalezieniu jasnego spojrzenia na świat. Oczyszcza, pozbawia trucizn i harmonizuje układ hormonalny. Pomaga w chorobach uszu, szczególnie u dzieci, oraz w trudnościach związanych z miesiączką, jak również w problemach w dolnej części pleców.
Stosujemy wokół lędźwi, podbrzusza i w dolnej części pleców. Można również stosować na całym tułowiu oraz szyi.

Dziecko Gwiazd B20 Dziecko Gwiazd - olejek ten ma zastosowanie do uzdrawianie dziecka, którym niegdyś byliśmy, (wewnętrzne dziecko), harmonizuje męską i żeńską energię. Można go zalecać w ciąży, dla dzieci przy wyrzynaniu zębów, w oparzeniach, obtarciach stłuczeniach i gorączce. Wykazuje bardzo dobre działanie u dzieci do 12 roku życia (dla dzieci starszych bardziej jest skuteczny flakonik nr1).
Można stosować na całym ciele. Dzieciom, którym wyżynają się zęby pociera się szczękę i całą szyję. Stosować tylko na zewnątrz.!

Pierwsza Pomoc Eteryczna B26 Pierwsza Pomoc Eteryczna - użyteczny olejek do scalenia aury. Równoważy system dokrewny, pomaga eliminować następstwa chemoterapii. Działa łagodząco przed i po operacji, pomaga lepiej wchłaniać witaminę C, harmonizuje funkcje tarczycy, zapobiega moczeniu nocnemu, rozluźnia mięśnie, łagodzi depresje oraz wszystkie postacie szoków i traum.
Stosujemy wokół całego podbrzusza oraz wzdłuż lewej części ciała-poczynając od lewego płatka usznego aż po prawą kostkę.

Mądrość Miłości B87 Mądrość Miłości - wnosi w życie miłość do siebie i otwiera na miłość, która przychodzi z zewnątrz. Pomaga usuwać następstwa szoków, szczególnie, gdy mają one podłoże w związkach. Wykazuje dużą skuteczność w problemach z krążeniem krwi, z przyswajaniem substancji odżywczych, we wszystkich problemach z przewodem pokarmowym, z żółcią, ściślej z woreczkiem żółciowym. Działa bardzo korzystnie na produkcje adrenaliny.
Stosujemy wokół całego podbrzusza oraz wzdłuż prawej części ciała-poczynając od prawego płatka usznego aż po prawą kostkę.

Ratunek energetyczny B89 Ratunek energetyczny - Najsilniej energetyzujący olejek. Doprowadza ciało, umysł i duszę do ponownego złączenia po stanach ekstremalnego zmęczenia i sytuacjach, które nas ?wykańczają?. Użyteczny przy uzdrawianiu problemów seksualnych i po terapii elektrowstrząsowej. Wzmacnia system immunologiczny. Chroni przed negatywnym promieniowaniem ziemi.
Stosujemy wokół całego podbrzusza.

Archanioł Metatron B100 Archanioł Metatron - Pomaga wnosić światło w cień. Daje zdolność zobaczenia spraw niczym w lustrze takimi, jakie są. Pomaga ze związkami wewnętrznymi, pozwala na zobaczenie spraw, które są dla nas najtrudniejsze.
Można stosować na całym ciele. Szczególnie odpowiednia w tylnej części głowy i karku oraz wzdłuż linii skroni. Można stosować także w terapii odruchowej na stopach.

[ powrót ]