Wewnętrzny Autorytet

Zawierzenie swojemu rozumowi często zamyka drzwi do prawdziwości istnienia.

Lloyd Meeker

U małych dzieci nie istnieje separacja pomiędzy poczuciem własnego ja, zawierającym duchową obecność miłości w rdzeniu naszej istoty, a zewnętrznym światem wraz ze znajdującymi się w nim ludźmi. Kiedy serce dziecka zostanie zranione , wycofujemy się i zamykamy połączenie z naszą wewnętrzną obecnością. Nie będąc w stanie naturalnie wzrastać ku naszemu duchowemu dziedzictwu, przybieramy społeczne uwarunkowania i bardzo często przekonanie, że spełnienie można znaleźć w zewnętrznych zasobach takich jak materialne posiadanie, intelektualne osiągnięcia , kariera i tym podobne.

Będąc odciętym od wewnętrznego źródła doświadczamy duchowej pustki i żywimy nadzieję że, zewnętrzny świat ją wypełni, co tak naprawdę jest przeciwko nadziei. Rezultatem jest poczucie odłączenia od naszego duchowego źródła. To wytwarza lęk i by go załagodzić być może więcej konsumujemy , otaczamy się warstwami ochronnymi i pozorami po to, by zarówno chronić jak i ukrywać nasze kruche, rozpadające się poczucie własnego ja: dominację naszej wewnętrznej niemocy.

B96 Królewski niebieski w Aura- Soma reprezentuje możliwość uszanowania naszej najbardziej wewnętrznej esencji, a tym samym naszego połączenia ze Źródłem. Jednym z darów Archanioła Rafaela reprezentowanego przez buteleczkę 96, królewski niebieski/królewski niebieski jest wspieranie nas w ponownym uzyskaniu wglądu i duchowej jasności, po to by odciąć się od pozorów; z czasem pojawia się uczucie zadowolenia i wewnętrzny spokój.

Stosowanie zawartości każdej z 6 buteleczek zawierających królewski niebieski może stać się niezwykłą pomocą w naszej podróży ku ponownemu odzyskaniu pełni: akceptacja i spokój królewskiego niebieskiego pozwala ujawnić się naszemu świadkowi, dzięki czemu stajemy się panami samych siebie tak, że możemy zaufać własnemu sercu, uwolnić się od naszych zewnętrznych ról i odzyskać własną ważność. Samsara maże stać się nirwaną.

B47 Buteleczka 47 ?Butelka Starej Duszy?, królewski niebieski/ cytrynowy żółty, po wymieszaniu staje się zielona; zielony jest kolorem przestrzeni naszego serca, miejsca, w którym się łączymy z naszymi wewnętrznymi światami wyższych funkcji własnego umysłu. Z głębokiego bicia kobiecego serca mamy pewność że, możemy przejść z poziomu osobistego na poziom transpersonalny ? stać się częścią większej całości i swobodnie, bez wysiłku wypełnić nasz duchowy cel. "Dyscyplina jest to bycie cały czas obecnym cokolwiek się wydarza, cokolwiek się dzieje wewnątrz, na zewnątrz i pomiędzy" Mike Booth.

B32 Buteleczka 32, ?Sofia? , królewski niebieski/złoty łączy w sobie dwa III-rządowe kolory, leżące po przeciwnych stronach róży kolorów Aura-Soma. Kombinacja ta wnosi pełne spektrum uzdrowienia działając na aspekty królewskiego niebieskiego mające do czynienia z autorytetem, zastraszeniem i manipulacją. "Połączenie przenikającego wglądu królewskiego niebieskiego z mądrością złotego może nam pomóc w uświadomieniu sobie naszej wewnętrznej prawdy". Książka Źródłowa Aura Somy. Również ta buteleczka po wymieszaniu staje się zielona co podkreśla że, nasza prawda i nasza miłość żyje w naszych sercach, tam gdzie mieszka nasz wewnętrzny autorytet: nasze serce wie i wypełnione jest miłością w miejsce strachu i niezdecydowania.

Intencja wibracji królewskiego niebieskiego jest w gruncie rzeczy zupełnie prosta: oferuje pełną miłości zachętę do dojrzałej duchowości i wzięcia odpowiedzialności za wniesienie naszej unikalnej boskiej cząstki do świata. Jesteśmy błogosławieni i możemy błogosławić.

Tłum. Barbara Motyka

źródło: http://www.asiact.org