Konsultacje Aura-Soma

Do konsultacji dokonujemy wyboru 4 flakoników, ale zakupujemy jak jesteśmy zainteresowani tylko 1 flakonik. Każdy spośród nich ma określone znaczenie na swojej pozycji. Dobrze jest wybierać spokojnie i bez pośpiechu, abyśmy mogli się rozluźnić i w pełni oddać się odczuwaniu kolorów i energii, poprzez które flakoniki komunikują z nami. Głębsze zrozumienie języka kolorów należy do umiejętności sztuki konsultanckiej. W tym miejscu mogę tylko w skrócie wskazać znaczenie poszczególnych pozycji w wyborze.

Pierwszy flakonik opowiada o naszym życiowym zadaniu i celu, dla którego urodziliśmy się.   Drugi traktuje o naszych obecnych problemach i trudnościach, za pośrednictwem których odkrywamy nasz “zakopany skarb. Trzeci w pozytywnym sensie mówi o tym, dokąd zaszliśmy na naszej drodze. Czwarty natomiast pokazuje nasz możliwy potencjał w przyszłości.

Drugi z czterech flakoników najczęściej przedstawia aktualną pomoc i stosuje się go jako flakonik terapeutyczny, – czyli flakonik, którego zawartością się smarujemy. Później możemy kontynuować stosując flakonik trzeci i czwarty. Jeśli jednak poczujemy, że po terapeutycznym flakoniku posunęliśmy się i zmienili do tego stopnia, że pierwotny wybór nie odpowiada już naszej drodze, wtedy możemy dokonać nowego wyboru.

W celu ułatwienia państwu podjęcia decyzji podaję różne sposoby wyboru flakonika terapeutycznego.

I. Klasyczny wybór

Wybór czterech flakoników z zestawu 108 butelek. Jeżeli nie mają Państwo możliwości wzięcia udziału w prawdziwej konsultacji, to tym celu mogą się Państwo posłużyć się matrycą przeznaczoną do wyboru czterech buteleczek, wraz z uproszczoną interpretacją, która w menu strony, znajduje się w zakładce Flakoniki. Należy jednak wspomnieć, że interpretacja ta pokazuje jedynie potencjał i problemy, które najczęściej uzdrawia dany olejek, lecz nie potrafi zinterpretować powiązań pomiędzy poszczególnymi butelkami i odnieść go do obecnego momentu Państwa życia. Matryca ta została stworzona z myślą o osobach, które pracują z Aura-Somą i ćwiczą się w sztuce interpretacji, jak również o ludziach, którzy z różnych względów nie mogą wziąć udziału w konsultacji z prawdziwym zestawem flakoników. Po wyborze czterech butelek, możliwe jest również zamówienie interpretacji przez Internet bądź przez telefon.

II. Wybór numerologiczny

Po zliczeniu cyfr, z których składa się nasza data urodzenia, uzyskamy numer flakonika, który prawdopodobnie będzie z nami miał coś wspólnego. Zliczanie kończymy na liczbie dwucyfrowej. Na przykład datę 3. 6. 1951 zliczymy jako 3+6+1+9+5+1=25. Nasz flakonik według daty urodzenia, zatem posiada numer 25. Apel pod kątem tego, co może nam przynieść dany rok czy jakie tematy mogą być dla nas ważne, może nam przekazać flakonik o numerze, który uzyskamy po zliczeniu cyfr danego roku i daty naszego urodzenia. Dla daty 3. 6. 1951 i roku 2004 jest to flakonik 3+6+2+0+0+4=15.

III. Wybór z pomocą Kart Tarota

Do danego pytania możemy wyciągnąć sobie kartę Tarota. Aura-Soma ma własne karty Tarota z wyobrażeniami flakoników i pięknymi ilustracjami. Karty te zawierają “rozszerzony poziom interpretacji” Wielkich Arkan, a więc jest ich ogółem 78+22=100. Jeżeli pracujemy z innym Tarotem, Wielkie Arkana odpowiadają pierwszym 22 flakonikom o numerach 0-21, potem następuje “Rozszerzony poziom interpretacji” (droga powrotu) karty Głupca (nr 22) i dalej Małe Arkana – od Króla Pałeczek aż do Asa Monet które korespondują z butelkami od nr 23-78. Następnie znów mamy rozszerzona interpretację Wielkich Arkan począwszy od karty droga powrotna Maga(nr 79) aż do karty Świat- droga powrotu (nr 99).

Konsultacja osobista na podstawie wybranych flakoników około 1 godz. koszt 200 zł