B11 Flakonik Esseńczyków / Łańcuch kwiatów

Flakonik Esseńczyków / Łańcuch kwiatów

Nazwa: Flakonik Esseńczyków / Łańcuch kwiatów

Karta Tarota: Moc / Siła

Czakra: Podstawy, serca ,gardła, również wszystkie pozostałe

Myśl przewodnia: Wzięcie odpowiedzialności za myśli i uczucia.

Przesłanie buteleczki: Doświadczyć uczucia bezwarunkowej miłości.

W jakich miejscach stosować: Wokół lędźwi, na podbrzuszu, wokół dolnej części pleców. Można ją stosować na całym tułowiu oraz szyi.

Działanie olejku:

Zmniejsza duchową arogancję; stymuluje żeńska intuicyjną energię i zachęca do jasnego jej wyrażania. Otwiera na przesłania z innych wymiarów.

Ta kombinacja kolorów jest olejkiem głębokiej duchowej miłości. Przeźroczysty (srebrny) jest symbolem jasności-srebrną nicią nadającą jasność wizji, celowi i duchowej świadomości. Jest to olejek do pokochania siebie. W trakcie rozwoju duszy, w procesie tworzenia się karmy i powstawania trudnych doświadczeń, często traci się miłość do samego siebie.

Pomaga przekroczyć wątpienie w samego siebie, pomaga zbudować zaufanie wewnątrz i odnaleźć jasność. Pomaga ludziom, szczególnie tym, którzy wybrali tą butelkę na pierwszej pozycji, stać się niezależnymi od uznania i aprobaty innych.

Pomaga osobie stosującej olejek otworzyć się na miłość do samego siebie, na miłość do innych i do wybaczenia sobie. Pomaga uwolnić się od chorób psychosomatycznych i lęków z dzieciństwa. Pomaga poradzić sobie z rozczarowaniem, które odczuwa się, jeśli dało się z siebie wiele a nie otrzymało nic w zamian.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
28 września 2019 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Lao Tsu i Kwan Yin
B60 Lao Tsu i Kwan Yin

HILARION
Q4 HILARION

CZERWONY
P04 CZERWONY