B112 Archanioł Israfel

Archanioł Israfel

Nazwa: Archanioł Israfel

Karta Tarota: brak

Czakra:

Myśl przewodnia:

Przesłanie buteleczki:

W jakich miejscach stosować:

Działanie olejku:

W Equilibrium B112 widzimy głęboką relację z flakonem delfina (B33) ? który również łączy te dwie barwy: Turkus i Królewski Błękit, ale w odwrócony sposób. W pewnym sensie możemy zobaczyć (1 + 1 + 2 = 4) 4 flakonik Delfina wewnątrz Equilibrium B112. Przez pomnożenie 33 razy 4, otrzymujemy 132 - która jest liczbą Israfela z rozszerzeniem dziecka gwiazd (112 + 20 = 132). To rezonuje gdzieś w Delfinie, który płynie w odwrotny sposób (odwrócone kolory w butelce) ze wsparciem Dziecka Gwiazd. To butelka również dla tych, którzy poszukują swojego prawdziwego celu ? odpowiedzi dlaczego są tutaj i jak mają połączyć się z tym o co są proszeni.

B112 może być stosowana jako pomoc w usuwaniu ignorancji, przeszkód na naszej drodze, zasłaniających to co przed nami. Czasami ta koncepcja przeszkody jest przedstawiania jako smok, możemy pomyśleć o Israfel jako usuwającej negatywne energie smoka, stąd jej głębokie połączenie z Archaniołem Michałem. Israfel jest odnoszona do jednego z nowych przejawień pośród Aniołów. Israfel daje nam możliwość, aby odzyskać naszą prawdziwą naturę, prawdziwą jaźń i sprowadzić naszą transendentalną rzeczywistość do aktualnego istnienia; to jest wymiar prawdziwej transmutacji omawianej wcześniej w aspekcie podwójnego B56 St. Germaina. Z Israfel pojawia się odczucie odrodzenia; odrodzenia, które zostało zainicjowane przez Archanioła Gabriela.

Tradycyjnie, Israfel jest bardzo energetycznie silnym Archaniołem, który ucieleśnia kreatywny aspekt Logosa, męsko-żeński wymiar Boga/Bogini i twórczość, które przejawiają się poprzez komunikację pieśni serca, celebracji poprzez taniec. Często jesteśmy silnie poruszeni tym, co wyraża się w komunikacji poprzez muzykę i pieśń. Przez otwarcie naszych serc dźwiękiem Israfel wyposaża ten zmysł odczucia muzycznej komunikacji duszy.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]