B116 Queen Mab

Queen Mab

Nazwa: Queen Mab

Karta Tarota:

Czakra:

Myśl przewodnia:

Przesłanie buteleczki:

W jakich miejscach stosować:

Działanie olejku:

Kungsbl? pomaga nam spojrzeć na siebie z większą jasnością. Zamiast skupiać się na poglądach i ocenach nas przez nasze otoczenie . Wspiera nas w głąb nas samych. Królewski niebieski z karmazynem wspiera nas, abyśmy nie osądzali samych siebie. Aura-Soma jest dla tych, którzy chcą widzieć siebie z jasnością i jasnością, abyśmy mogli połączyć różne aspekty naszej istoty i położyć nacisk na te części nas samych, które są poza chmurami i skupiają świadomość na czystym niebie niebieskiego umysłu. Krystalicznie czysty umysł odbija się w górnej, królewskiej niebieskiej części butelki.

Dolna część, karmazynowa, pokazuje nam, jak ważne jest, abyśmy skupiali się na małych rzeczach, które istnieją, na miłości codziennego życia. Do czego jest nasze życie. Rozwijać współczucie dla siebie i siebie nawzajem. Magenta wspiera nas w procesie integracji naszych różnych części, jeśli jesteśmy gotowi wejść w głęboki proces poznawania siebie.

Królowa Mab jest Królową Elfów i pojawiła się w wielu pracach teologicznych i artystycznych. Szekspir odnosi się do niej w Romeo i Julii. Występowała również w irlandzkich opowieściach ludowych pod różnymi nazwami, Mab, Maebh, Medb i Maeve. Medb jest znany jako potężna celtycka bogini wojny i płodności. Mówi się, że królowa Mab kocha naturę i wolność i namawia nas, abyśmy byli z nią jednością. Narodziny królowej Mab mają miejsce między dwoma klipami słonecznymi, co jest dogodnym momentem na stworzenie tej butelki. Częściowy klip słoneczny z 5 stycznia pokazuje, że dostępnych jest wiele możliwości i czas jest dla nas korzystny, aby usunąć stare wzorce zachowań, aby dokonać postępu.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
28 września 2019 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Flakonik Esseńczyków / Łańcuch kwiatów
B11 Flakonik Esseńczyków / Łańcuch kwiatów

DJWHAL KHUL
Q14 DJWHAL KHUL

OLIWKOWY
P09 OLIWKOWY