B117 Pan

Pan

Nazwa: Pan

Karta Tarota:

Czakra:

Myśl przewodnia:

Przesłanie buteleczki:

W jakich miejscach stosować:

Działanie olejku:

Pan został przypisany jako bóg muzyki rustykalnej, przyrody, przyrody, pasterzy i gór - jego kreatywność pochodzi z jego zmysłów. To wyrażenie piękna natury i używanie zmysłów do odczuwania zamiast polegania na intelekcie jest dalej wyrażane w rurach Pana. Turkus jest zawsze siłą twórczą jako jego główny aspekt, a także wyraz podróży; kiedy jest połączony z Czerwonym, ta twórcza siła naprawdę dociera na Ziemię. Aby przejawić kreatywność, abyśmy mogli zrozumieć nasze myśli i uczucia, naszą Istotę i sposób, w jaki kształtują one naszą rzeczywistość. Pan pomaga każdemu z nas wziąć odpowiedzialność za naszą wewnętrzną podróż, w sposób wykraczający poza projekcje lub przeniesienie.

Turkus jest silnie związany z naszymi wyjątkowymi i indywidualnymi podróżami, a gdy staje się nam dostępna większa świadomość, to tak, jakbyśmy mogli się ugruntować i zrobić to w sposób, który był wcześniej mniej dostępny.

Czerwona energia często kojarzy się z wściekłością i interesujące jest to, że słowo ?panika? pochodzi od wściekłości Pans, kiedy został obudzony ze swojego popołudniowego snu. Przebudzeniu ze snu, przebudzeniu ze snu, przebudzeniu z innego stanu bytu często może towarzyszyć poczucie wściekłości, gniewu, poczucie bycia sobą, bo naprawdę, jeśli tak, to zaczynamy się budzić wtedy stajemy przed nieznanym, pustką lub pustką. Ta kombinacja naprawdę prowadzi nas do innego rodzaju świadomości, świadomości, która naprawdę ma potencjał przebudzenia. Za każdym razem, gdy otwierają się drzwi, możemy być zmuszeni stawić czoła nieoczekiwanemu, nieznanemu i niewygodnemu charakterowi, w którym sprawdzana jest nasza wiara.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
28 września 2019 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Archanioł Uriel
B97 Archanioł Uriel

DJWHAL KHUL
Q14 DJWHAL KHUL

ŻÓŁTY
P08 ŻÓŁTY