B19 Życie w świecie materialnym

Życie w świecie materialnym

Nazwa: Życie w świecie materialnym

Karta Tarota: Słońce

Czakra: Podstawy i korony

Myśl przewodnia: Odnowienie naszego ciała na wszystkich poziomach (również nie fizycznych) ma miejsce wówczas, kiedy przestawimy nasz sposób myślenia na budowanie nowej energii.

Przesłanie buteleczki: Zbudowanie nowej energii.

W jakich miejscach stosować: Wokół całego podbrzusza, w sprawach mentalnych bądź spirytualnych także wzdłuż całej granicy włosów. Substancji nie wolno używać późnym popołudniem ani wieczorem, gdyż jest ona mocno energetyzująca i może spowodować zaburzenia snu.

Działanie olejku:

Przebudza energie kundalini. Wnosi głęboki pokój i jednocześnie świeży powiew do życia. Umożliwia głębokie wglądy we własny wewnętrzny świat w bardzo konkretny sposób, na przykład może poprawić pewne rodzaje medytacji i twórczych wizualizacji. Pomaga promieniować i otrzymywać miłość.

Umożliwia osobie przebadanie i uwolnienie ciemnych stron własnej osobowości. Pobudza nową energię mentalną. Ułatwia proces uwolnienia się od seksualnych obsesji.

Pomaga poradzić sobie ze świadomym gniewem, oporem i frustracją. Zachęca do zaangażowania się i inicjatywy. Daje nowe spojrzenie i akceptację własnego ciała. Podnosi poczucie własnej wartości.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]