B2 Flakonik pokoju

Flakonik pokoju

Nazwa: Flakonik pokoju

Karta Tarota: Arcykapłanka/Papieżyca

Czakra: Gardła

Myśl przewodnia: Pełna pokoju komunikacja, która przepływa przez nas ,raczej niż pochodzi od nas. Energia troszczenia się. Naturalny autorytet.

Przesłanie buteleczki: Ustanawia kontakt z prawdziwym, wewnętrznym spokojem.

W jakich miejscach stosować: Buteleczkę B2 nanosi się wzdłuż linii włosów, na szyję i dolną szczękę, oraz wokół całego obszaru gardła. Dolną linię nakładania tego koloru stanowią obojczyki. Może się to wydawać zaskakujące, ale buteleczka B2 może zapobiec rozstępom, kiedy nakładana jest na zagrożony przez nie obszar. Podczas wyżynania się ząbków u dzieci, można stosować tą buteleczkę, smarując zewnętrznie okolice szczęki. Spokój, jaki daje ta butelka, czyni ją szczególnie użyteczną do stosowania na noc.

Działanie olejku:

Pomaga ustanowić kontakt z głębszymi aspektami samego siebie; istnieje możliwość stania się kanałem dla informacji pochodzących z innych wymiarów. Oczyszcza aurę. Umożliwia osobie umierającej łatwiejsze ?przejście.? Zajmuje się sprawami związanymi z wpływami faz księżyca (pomaga ludziom, którzy doświadczają wahań nastroju w zależności od faz księżyca). Ustanawia kontakt z głęboką intuicją.

Podnosi na duchu tych, którzy odczuwają lęk przed nieznanym; użyteczna również przy problemach z koncentracją i mową. Ustanawia kontakt z kreatywnością i intuicją.

Łagodzi momenty ?przejścia?- na przykład: podczas umierania; dla kobiet podczas porodu; dla ludzi znajdujących się w kryzysach. Ustanawia dostęp do ?mocy ciszy? i zdolność powrotu do równowagi w trakcie lub po zakończeniu obciążających sytuacji emocjonalnych. Wspiera ogólne poczucie obfitości i poczucie bycia chronionym. Pomaga rozszyfrować sny.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]