B26 Pierwsza Pomoc Eteryczna

Pierwsza Pomoc Eteryczna

Nazwa: Pierwsza Pomoc Eteryczna

Karta Tarota: Księżna Pałeczek

Czakra: Druga

Myśl przewodnia: Leczenie linii czasowej. Pomaga nam pogodzić rozbieżności, i odnaleźć równowagę w odniesieniu do synchroniczności.

Przesłanie buteleczki: Szok i jego konsekwencje (na wszystkich poziomach).

W jakich miejscach stosować: Jest to jedyna substancja, która wymaga stosowania w bardzo specyficzny sposób, mianowicie wokół całego podbrzusza i na uzupełnienie także wąskim pasem od lewego płatka usznego aż po lewe ramię na dół. Następnie zaczyna się szerokim pod lewym ramieniem, dalej przez całą lewą stronę tułowia w dół aż do kostki. W problemach z tarczycą nanosi się wokół całej szyi. W stwardnieniach mięśni wmasowuje się w odpowiednie miejsca.

Działanie olejku:

Pomaga osobie stosującej olejek dojść do siebie po rozczarowaniu, którego doznała na skutek duchowego oszustwa (takie oszustwo jest szokiem dla duszy). Powoduje wyższe wglądy.

Użyteczny olejek w depresjach na tle nerwowym i nieznanych lękach, które doprowadziły do głębokiego depresyjnego stanu. Ustala mentalną/duchową orientację. Sprowadza osobę do tu i teraz. Polecany we wszelkiego rodzaju szokach.

Uwalnia jednostkę od pełnych urazy myśli i skutków możliwego fizycznego, emocjonalnego i/lub seksualnego nadużycia. Wspiera psychikę podczas dramatycznych zmian w życiu.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]