B38 Trubadur II-Rozróżnianie

Trubadur II-Rozróżnianie

Nazwa: Trubadur II-Rozróżnianie

Karta Tarota: Królowa kielichów

Czakra: Korony i serca

Myśl przewodnia: Pozbycie się trudności z przeszłości tak, że serce może wyrażać swoją prawdę. Prowadzi do transformacji wewnątrz jaźni.

Przesłanie buteleczki: Przejście od myślenia do odczuwania.

W jakich miejscach stosować: Wokół całej granicy włosów, w okolicy serca, w problemach z nerkami i pęcherzem moczowym wokół podbrzusza, w chorobach reumatycznych na wszystkich bolących miejscach.

Działanie olejku:

Popycha do przodu proces znalezienia prawdy i znalezienia nowego duchowego kierunku. Umożliwia osobie stosującej olejek odkryć wewnętrzne sekrety i pobudza intuicyjne zdolności. Rozwiewa duchowe iluzje. Przenosi duchowe doświadczenia z głowy do serca.

Przynosi odpoczynek wybujałemu umysłowi. Pomaga jednostce pracować z jej własnym (i zewnętrznym autorytetem) oraz zintegrować żeński aspekt. Wnosi więcej samo-zaufania i niezależności od bycia akceptowanym przez innych.

Leczy problemy serca na wielu poziomach, szczególnie wtedy, kiedy umysł rządził sercem. Pomaga osiągnąć zrozumienie własnego cierpienia. Zachęca osobę do pogodzenia się z uczuciami braku zaufania, zawiści i zazdrości.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]