B7 Ogród Getsemański

Ogród Getsemański

Nazwa: Ogród Getsemański

Karta Tarota: Rydwan

Czakra: Serca i splotu słonecznego

Myśl przewodnia: Zaufanie w proces życia, nadzieja odnośnie tego, w jaki sposób rzeczy mogą się rozwijać.

Przesłanie buteleczki: Ta butelka reprezentuje test wiary.

W jakich miejscach stosować: W paśmie wokół całego ciała, pomiędzy czakrą serca i czakrą splotu słonecznego.

Działanie olejku:

Przekłada umysł ponad materię, pomaga osiągnąć wewnętrzną mądrość i ustanowić związek z głęboką wewnętrzną wiedzą. Pomaga osobie stosującej olejek rozpoznać, co blokuje jej własną ścieżkę, i wspiera w usunięciu tych blokad. Ta kombinacja kolorów odnosi się do początku duchowego rozwoju duszy i może naprawdę otworzyć nowe perspektywy dla rozczarowanego poszukiwacza. Dusza poszukuje odpowiedniej przestrzeni i miejsca (zielony) i mądrego, właściwego ( żółty) zogniskowania energii. W zamian, używa swojej wolności do zrealizowania prawowitego celu, do którego została powołana.

Stymuluje mózg. Pomaga w podejmowaniu decyzji, zmniejsza wyolbrzymione spekulacje i nadmierne spoglądanie do wnętrza siebie. Łagodzi agorafobię (lęk przed otwartymi przestrzeniami). Jest to doskonałą kombinacja kolorów, aby pomóc się zdecydować. Jest odpowiednia dla każdej sytuacji, kiedy wydaje się, że nasze właściwe miejsce jest zagrożone. Wnosi mądrość, usuwa przeszkody z czyjejś ścieżki i pomaga znaleźć jasny kierunek.

Uwalnia lęk, przynosi radość. Pomaga przekroczyć zazdrość i zawiść, jak również lęk przed emocjami. Prowadzi w rozwoju emocjonalnej dojrzałości. Przynosi spokój i pomaga z odwagą wejść w trudne sytuacje (zielony) a także wnosi mądrość (żółty) w przestrzeń osoby w miarę jak zbliża się ona w kierunku rozwiązania.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]