B78 Pierwsza Pomoc Korony

Pierwsza Pomoc Korony

Nazwa: Pierwsza Pomoc Korony

Karta Tarota: As Monet

Czakra: Korony

Myśl przewodnia: W każdym końcu zawiera się nowy początek. Intensywna służba może pomóc nam znaleźć swoją drogę do ?właściwego? miejsca.

Przesłanie buteleczki: Moc z góry spływa na ziemię z całą siłą by pomóc ludzkości.

W jakich miejscach stosować: Wzdłuż granicy włosów, ewentualnie wokół szyi, na Trzecie Oko oraz na kręgosłup w pobliżu głowy.

Działanie olejku:

Pozwala zrozumieć prawo karmy. Przynosi skupienie i koncentrację podczas modlitw i w medytacji. Umożliwia duszy zrozumieć, że największa satysfakcja osiągana jest przez służbę. Otwiera Trzecie Oko.

Łączy osobę ze starożytną mądrością i zrozumieniem, w jaki sposób mądrość ta może być przełożona i dostosowana do obecnych czasów. Przynosi zrozumienie uwarunkowań, które sami tworzymy poprzez programowanie własnej podświadomości. Ponieważ olejek ten rozświetla podświadomość, umożliwia on odpuszczenie niechcianych wzorców.

Wnosi na powrót radość do życia po okresie żałoby. Wspiera głęboką pracę z wewnętrznym dzieckiem. Pomaga osobom nadwrażliwym we wszystkich sytuacjach związanych z żalem jak również we wszystkiego rodzaju tranzytach-okresach przejściowych (śmierć, narodziny, traumy psychologiczne, strata zatrudnienia itp.).

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]