B9 Serce w sercu

Serce w sercu

Nazwa: Serce w sercu

Karta Tarota: Pustelnik

Czakra: Serca

Myśl przewodnia: Początek podróży. Proces indywidualizacji.

Przesłanie buteleczki: Indywidualne poszukiwanie prawdy.

W jakich miejscach stosować: Na całym obszarze klatki piersiowej.

Działanie olejku:

Pomaga wyjść ze stanu zawieszenia, przekroczyć samotność i osiągnąć jedność ze wszystkim. Daje duchową ochronę. Promuje proces powrotu do siebie i uczy samo-zaufania. Ta butelka ?transcendentalnego serca? (Ananda Khanda), przedstawia postęp i rozwój prawdziwego ja.

Niebieski i zielony tworzą turkus. To reprezentuje ciało i umysł w formie, jaką przybrała dusza- zrównoważonych, w harmonii z niebieskim kolorem spokoju, który pochodzi z urzeczywistnienia wyższego ja, co jest przeciwieństwem podniecenia rozwojem (egzaltacja),które jest ?tylko fizyczne?. Flakonik ten symbolizuje przemianę serca, co następuje poprzez uwolnienie się od starych więzów emocjonalnych i pojawienie się nowego. Odzwierciedla on również komunikację transcendentalnego serca.

Dusza pełna tęsknoty może odnaleźć tu wytchnienie, odczuć potrzebę, aby wznieść się ponad ziemskie sprawy. Potrzebę użycia tej kombinacji kolorów może odczuwać młodzież, szczególnie, jeżeli miało miejsce pierwsze doświadczenie przebudzenia, które wymaga, aby się nim zająć, pomimo, że nie posiada się jeszcze mądrości.

Przynosi uświadomienie, że oszukuje się siebie samego. Pomaga odnaleźć nowy kierunek, szczególnie dotyczący to komunikacji (na przykład leku przed publicznymi wystąpieniami).

Pomaga osobie pracować z uczuciami takimi jak silna zazdrość, idealizowanie miłości, samotność i stare nierozwiązane emocjonalne sytuacje z przeszłości.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]