B8 Anubis

Anubis

Nazwa: Anubis

Karta Tarota: Serca, gardła i splotu słonecznego

Czakra: Przekazywanie wiedzy, radość spokoju.

Myśl przewodnia: Przekazywanie wiedzy, radość spokoju.

Przesłanie buteleczki: Nadmierne myślenie zakłóca wewnętrzny spokój.

W jakich miejscach stosować: Na całym tułowiu.

Działanie olejku:

Pomaga ujawnić prawo miłości, znaleźć się w ?tu i teraz?, jak również wejść w kontakt z wiecznością (sama ósemka jest symbolem nieskończoności). Ta kombinacja kolorów zwykle wskazuje, że istnieje potrzeba, aby dotrzeć do pełnej realizacji swojej misji i potencjału, w przeciwnym razie, bowiem istnieje niebezpieczeństwo skrócenia sobie życia i zapomnienia, że wszystko ma swój kres. Spragniona dusza może znaleźć tu wytchnienie, uczucie pragnienia, aby wznieść się ponad materialne sprawy. Szczególnie młodzież może odczuwać potrzebę użycia tej kombinacji kolorów, jeżeli miało miejsce doświadczenie przebudzenia, które stworzyło nowy wymiar, (jeszcze bez mądrości) i należy z nim pracować.

Pomaga w procesie poznania siebie i uzyskania jasności odnośnie planów na przyszłość. Łagodzi nerwowość i jąkanie się zarówno u dorosłych jak i dzieci. Olejek ten może pomóc osobie, która nie jest szczęśliwa w obecnych okolicznościach, odnaleźć właściwy kierunek. Pomoże on odbudować równowagę, kiedy jest zbyt dużo niepokoju, oraz wniesie spokój i wiedzę, jeżeli intelektualne aspekty zdominowały komunikację duszy.

Uwalnia stare poczucia winy. Wnosi równowagę, jeżeli konflikty istnieją na różnych poziomach osobowości. Wynosi na powierzchnię stłumioną wściekłość i jest pomocny we wniesieniu nowej perspektywy do trudnych sytuacji.

Cena flakonika 50ml: 140zł

[ powrót ]

Warsztaty Aura-Soma
28 września 2019 we Wrocławiu w godzinach 11:00 – 18:00.

Prowadząca: Elissabethh Dumana.

Produkty Aura-Soma®

Archanioł Michał
B94 Archanioł Michał

SAINT GERMAIN
Q7 SAINT GERMAIN

TURKUSOWY
P11 TURKUSOWY